Wpis z mikrobloga

Czemu biali ludzie tak bardzo boją się czystej pupki?

Zawsze myślałem że moda na rozsmarowywanie kału po pośladkach i tzw. rodzynki Augiasza to polska specjalność. Jakie było moje zdziwienie gdy po wizytach w wielu hotelach na terenie USA nie spotkałem ani jednego bidetu.

Nie dawało mi to spokoju do tego stopnia że zacząłem pytać co bardziej wyluzowanych kontaktów służbowych czy myją dupę po sraniu, i czemu w Ameryce tak jest. Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, a kilku z nich nie wiedziało nawet co to jest i do czego to służy.

Jeśli jesteś nienawróconym fanem brązowej kredki to zachęcam do spróbowania. Oto krótka instrukcja wejścia na wyższy poziom życia:

- Jedno przesunięcie papierem celem zebrania nadwyżki, bierzemy trochę papieru na zapas
- Siadamy na brzegu wanny i na pełnej #!$%@? walimy zimną wodą jak karcherem w oko saurona
- Osuszamy pupkę papierem z kroku pierwszego
- Cieszymy się nowym, lepszym życiem

Koniec z nieprzyjemnymi zapachami podczas bzikania, nadchodząca fala upałów też wam nie straszna. Już nigdy nie zobaczycie brązowej plamy wstydu na białej bieliźnie. Warto.

#bidet #higiena #niebieskiepaski #wychowaniewczystosci

#rozowepaski - wy też! Nagła woń kupki w złym momencie może mocno zniechęcić.
Pobierz Sayong - Czemu biali ludzie tak bardzo boją się czystej pupki?

Zawsze myślałem że ...
źródło: comment_1589807424Nl67c0skt11jEOGTCbgH1S.jpg
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sayong: mozna tez uzyc mokrych chusteczek, jak robia wlasnie co niektorzy amerykanie i ogolnie normalni ludzie, ale nie, lepiej instalowac dodatkowe ustrojstwo w lazience ( ͡° ͜ʖ ͡°)