Wpis z mikrobloga

@slashdotdash: @Ofkorsxd: podbijam pytanie.
Miałem okazję jeździć w USA wypożyczonym Journey GT 3.6 V6 przez tydzień. Bardzo mi się wówczas spodobało to autko. Zastanawiam się teraz czy nie sprzedać swojego Passerati i przesiąść się na to.
@Ofkorsxd: @Kofels: jak macie powyżej 190cm odradzam. Poza tym przez 3 lata jak jeżdżę bez żadnej awari mechanicznej, jedynie takie kwiatki jak powyżej. Wygodne auto do wygodnych podróży, przesiadałem się z s-maxa i różnica jest ogromna. Tamto zachęcające to ostrej jazdy, to z kolei do dostojnego przemieszczania.
Automat + benzyna 3.6 na światłach odstawia 95% aut. do 60km/h zbiera się jak dzik. później słabiej ale też daje radę.
spalanie wiadomo
@slashdotdash: mam 194cm wzrostu i nie zauważyłem z tym problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°) co do spalania, ja byłem osobiście pozytywnie zaskoczony. Zjechałem przeróżne drogi, ponad 4K km i wartość nie była dla mnie zaskoczeniem.
Jedynie nie pamietam jak z miejscem w bagażniku. Jak to oceniasz?
@Kofels: ja lubię siedzieć w miarę pionowo, dlatego ilość miejsca nad głową mi przeszkadza. Rodzina 2+2 + pies 40 kg w bagażniku, dajemy radę. bagażnik jest duży - wiadomo przez 3 rząd siedzeń nie za głęboki ale daje radę.