Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon:

Dopiero w tym roku akademickim otworzyli lekarski, więc trudno mi dokładnie powiedzieć. Mają u nas anatomie w Collegium Anatomicum w czwartki. Co prawda jestem w kole anatomicznym, ale nie miałem przyjemności być na którymś z ich zajęć.

Na początku roku trochę żeśmy się śmieli na WUMie z przedmiotów fakultatywnych na UKSW do wyboru, bo było tam jakieś "Role Jana Pawła 2 w leczeniu w chorób" xD
@Towarzysz_Pawulon: Szalone te twoje przemyślenia. Ciężką pracą można dużo nadrobić. Twierdzę tak patrząc na siebie. Jak już wspomniałem, akademicko jestem średnio inteligentny ale pracowałem ciężko całe życie i dalej to robię i jestem z siebie bardzo zadowolony.
@Towarzysz_Pawulon: A tam #!$%@?, pisałem mature 2013 i 2014 z chemii i biolki, robiłem tez z arkusze z następnych lat jak chciałem poprawiać biologię i jakoś dużo się nie zmieniło. Teraz na studiach tez nie mam wcale ludzi wybitnych, wręcz przeciwnie niektórzy intelektem nie grzeszą a jakoś te matury napisali. Weź się lepiej sumiennie do roboty, bo u nas na umedzie są ludzie którzy na angielskim maja problemy z present simple
mama mu nie odciagala gluta odkurzaczem i oddychał przez usta zamiast nos. Przyczyną tego jest też spożywanie miękkiego pokarmu. Zle mu sie uformowala szczeka przez to. Możliwe jest lekkie niedotlenieie mózgu i statystycznie niższa inteligencja. Dlatego też dla innych jest to mniej atrakcyjne niz KWADRATOWA SZCZEKA CHADA, bo może mieć związek z niepełnym zdrowiem. Podswiadomie szukamy zdrowych partnerów.


@Somi11: #!$%@? się znacie xDD Wszędzie wstawiacie retrogenię, nawet tam gdzie jej nie