Wpis z mikrobloga

@cyjannn: zależy ile masz lat, do 12 roku życia da się zrobić najwięcej przez zmianę nawyków /ortodoncję( ale pewnie starszy już jesteś XD) . Im później tym ciężej uzyskać super efekty, ale poprawić / zsymetryzować górna z dolną szczęka zawsze trochę można. Jak masz + 18 lat, to raczej tylko ortodoncja i/lub operacyjnie. Zasadniczo to każdy przypadek jest trochę inny, więc najlepiej pogadać z dobrym ortodontą /chirurgiem który jest w stanie
Słuchajcie, a najlepsze jest to, że On prawdopodobnie nigdy w życiu nie rozmyślał na ten temat i miałby to głęboko w dupie, a na wykopie są dogłębne analizy na temat jego braku szczęki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyjannn: a, to w takim razie nie pomogę bo na takich przypadkach się nie znam. Jedyna dziedzina w której mogę podpowiedzieć to poprawa kształtu twarzoczaszki, o przypadku takim jak twój pierwszy raz słyszę - jedyne co mogę poradzić to znajdź sobie dobrą klinikę która się zajmuje chirurgią plastyczną i umów się na konsultacje, wiele cię to nie będzie kosztować a dowiesz się co z tym zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bonuswkomentarzu: była taka akcja w tym roku, ze laska złamała noge i byla 3 tygodnie w szpitalu, a można mieć tylko 2 nieobecności na chemii, poszla ze zwolnieniem i że chce to odrobić, bo taka sytuacja, a baba jej nie pozwolila, poszla gdzieś do dziekanatu to zgłosić i ostatecznie będzie sie chyba sądzić. To przykład.

Nie wiem gdzie jest lepiej, gorzej jest chyba tylko w lublinie, bo tam sie ludzie podobno