Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Ogólnie bym się nawet zgodził, jednak 2k19 ciągle mnie zastanawia, czy faktycznie ludzie z 2k17 zajęli tam miejsca, bo jednak 2k18 biologia i matma poszły tak słabo, że większość z nich właśnie wtedy powinno pozajmować miejsca, a na 2k19 mało kto z 2k17 powinien zostać. Sam mam na roku trochę 98, ale już nie będę się tej kwestii spierał.
@Towarzysz_Pawulon: jego ojciec jest ordynatorem w szpitalu Dietla w Krk. Nie twierdzę, że dostał się na studia po znajomosci, ale jeśli zdał słabo maturę to mogło tak być. Zwłaszcza, że wziął się za politykę a nie za pracę w zawodzie.
Od razu mówię, że wcale tak nie musiało być, ale twierdzenie, że jest inteligentny tylko na podstawie studiów też jest pochopne. Ja go uważam za inteligentnego człowieka, widać, że potrafi się
@Towarzysz_Pawulon: Rzuciłem medycynę po dwóch latach. Fakt, uczyć się musiałem bardzo dużo ale dawałem radę będąc całkiem niezłym studentem. Rzuciłem ten kierunek bo zrozumiałem, że nie mam do tego powołania. Zamiast tego skończyłem gównokierunek, który mnie interesował bardzo całe życie i nauka była przyjemnością.
Nie uważam, że trzeba być super mózgiem żeby się dostać na medycynę. Ja jestem bardzo średnio inteligentny a nie miałem żadnego problemu.