Wpis z mikrobloga

Prawilne przypominam o tym #!$%@? pomyśle za kadencji pana Giertycha. Ile było z tym #!$%@? i problemów z dostępnością plus niekiedy kosmiczna cenam

Pan minister chciał zdelegalizować w szkołach szpanowanie spodniami i koszulkami, aby biedne dzieci nie czuły się gorsze, a zapomniał o dodatkach typu zegarek czy buty i nie wiem hmm.. ich mentalności?

Poza tym biedne dzieci zazwyczaj miały #!$%@? w kontekście szkalowania przez szkolnych osiłków lub celebrytów, a nie koszulek z najacza xD

#szkola #licbaza #gimbaza #takaprawda #polityka
k.....a - Prawilne przypominam o tym #!$%@? pomyśle za kadencji pana Giertycha. Ile b...

źródło: comment_1589724679dayMce2BZZbiXmAyqbCg0r.jpg

Pobierz
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@kawa_z_kota: byłem wtedy uczniem podstawówki i z perspektywy czasu uważam, że to nie był zły pomysł, po prostu Giertych był wtedy znienawidzony przez wszystkich, nawet jako dzieciak to widziałem. Błędem było jedynie tworzenie jakichś dziwnych wzorów przez każdą ze szkół, a wystarczyło w całym kraju wprowadzić standard białej koszuli i czarnych spodni, w UK tak to funkcjonuje od zarania dziejów i nikt nie narzeka.
@kawa_z_kota: Giertych to był najgorszy minister na świecie. Z kanonu lektur chciał wykreślić np. Gombrowicza, bo rzekomo promował szkodliwe rzeczy w swojej twórczości (antypolskie wartości, homoseksualizm). Plus jeszcze amnestia maturalna jako oczko dla jego elektoratu... Krótko panował, ale w pamięci zostanie na długo z racji swojego dzbanizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AtrFib25_v2: To i tak farta mieliście. U nas były z najgorszego bardzo cienkiego sztruksu, suwak