Wpis z mikrobloga

Sterydy na głównej stronie onetu w dziale ONET KOBIETA

https://kobieta.onet.pl/takich-jak-my-wirusy-nie-biora/xkr1k0k

Kisnę od czytania xD

Jaś „ciemną stronę mocy” na własnej skórze odczuł rok temu. Przed wakacjami planował „zrobić formę życia”. W ramach cyklu do testosteronu dorzucił Clen – spalacz tłuszczu wysokiego ryzyka. Clenbuterol to lek pierwotnie stosowany w leczeniu astmy oskrzelowej, ze względu na szereg działań niepożądanych wycofany z rynku farmaceutycznego w 1988 r. – Brałem jeszcze lek przeciwcukrzycowy – metforminę. Sprawdza się na redukcji. Nie zalewa cię tak na wysokich węglach. Mam w sobie coś z lekomana i zalecaną dawkę podbiłem 10 razy. Zawsze wydaje mi się, że więcej znaczy lepiej.


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #sterydy
  • 35
  • Odpowiedz
@Kasahara: skoro już został poruszony ten temat:
Czy walący teścia na bank mają zdrową banie?
Brak tolerancji do tego jak się wygląda fizjologicznie popycha do stosowania sterydów, czym to się tak bardzo różni od dziewczyny która rzyga żeby być szczuplejszą?
Buduje się to co się da i z tym się żyje akceptując to, a nie ładuję w dupę żeby mieć więcej w bicepsie xD change my mind
  • Odpowiedz
@Kasahara: oczywiście, że jest, natomiast sport olimpijski a machanie sztangą dla samego siebie to zupełnie inna para kaloszy.
Serio, czemu tak ciężko zaakceptować niektórym samego siebie w swoim naturalnym wydaniu, tak że muszą koniecznie sięgnąć po teścia (i mówię tu o pracy nad sobą a nie "sporcie olimpijskim")
  • Odpowiedz
Buduje się to co się da i z tym się żyje akceptując to, a nie ładuję w dupę żeby mieć więcej w bicepsie xD change my mind


@Kapzel: daj sobie obić ryj silniejszemu i zaakceptuj to, bo tak jest naturalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@doomer-2020:

Gdzie mi odbiła sodówka do głowy? :)

@Kapzel:

Większość ludzi chce być ładniejsza, sprawniejsza po ich to uszczęśliwia, jednego uszczęśliwia majstrowanie przy rowerze, drugą robienie paznokci w fikuśne wzorki, trzeciego wypicie 4 piw i rundka w League of Legends.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Daj sobie spokój bo to jeszcze młodzi ludzie którzy maja jakieś tam swoje poglądy ale nie są w stanie zaakceptować tego ze ktoś może myśleć inaczej.
Zwiedza trochę świata, skończą studia czy tam szkole to może głowy im się otworzą i zaczną zadawać sensowne pytania.
  • Odpowiedz
@regal20: ¯\_(ツ)_/¯ nie wiem skąd to wyciągnąłeś
Czy to ma jakiś związek z tym, że ktoś może się czuć zagrożony bo ktoś inny jest od niego większy i on też musi być duży więc musi brać sterydy?
Bez złośliwości: to są kompleksy z którymi trzeba walczyć a nie w nie brnąć.
  • Odpowiedz
Panie @Kasahara: przecież to jest truizm, szanuję udzielanie się na tagu, szczególnie szanuję rozpisany przez Ciebie plan treningowy. W pracy spotkałem ludzi dotkniętych niewłaściwym stosowaniem dopingu i stąd też mój brak zrozumienia do tych, którzy się wspomagają i myślę, że ta potrzeba siedzi gdzieś głęboko w głowie i nie jest zdrowa.
Masz autorytet tu wśród Mirków, powiedz czy według Ciebie kłucie dupska powinno być powszechnie akceptowane?
  • Odpowiedz
@Kapzel:

Ludzie są różni. Wśród stosujących doping znajdzie się multum debili; tak samo jak wśród graczy, kolarzy, muzyków. Wbierz co chcesz. Nienawidzę jakiegokolwiek generalizowania. Tematy nie są zero jedynkowe. Jeden będzie brał kilka środków po roku stażu, aby przypodobać się jakieś Karynie a za 3 lata będzie wrakiem człowieka bo nie zna umiaru; drugi np. po X latach treningów po 30tce wejdzie na małe dawki testosteronu i hormony wzrostu co poprawia
  • Odpowiedz