Wpis z mikrobloga

#abonament #telefony #rozmowytelefoniczne #android #kiciochpyta
#orange #play #plus
Mirki cobyście polecili dla dwóch osób za abonament albo prepaid ?
- nielimitowane rozmowy
- nielimitowane sms
- nielimitowane mms
- internet z 10 gb na łebka
- no i roaming za granicą: najlepiej w UE gadanie za free i trochę neta - raz w roku wakacje za granicą a z 4 razy w roku góry i często nas łączy z Słowacją - to żeby na szlaku zadzwonić/odebrać od kogoś za free

myślę o #plush albo play na kartę dla rodziny czy jakoś tak.
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: we flexie za 45 zł 30GB do podziału. 3GB w roamingu UE, nielimitowane rozmowy, sms, MMS w UE. Dodatkowo nielimitowane social media.
  • Odpowiedz
@arusm: jak niby to osiągnać
Bo ja narazie wziąłem tą taryfę za 25 zł 15gb a moją różową przeniosę jak wykorzysta pieniądze na karcie też na to 25 zł. To jak osiągnąć 45 zł ?

Mam rozumieć, że jeden pakiet bierzesz 30 zł 30 gb a drugi 15 zł 0 gb i z tego 1 pakietu za pomocą aplikacji jakoś transferujesz neta na drugą kartę ?
  • Odpowiedz
Bierz Orange Flex, będziesz miał dwa miesiące za darmo, możesz przetestować.

Więcej pisałem tutaj o Orange Flex

internet za granicą - wielkość zależna od pakietu, oczywiście możesz sobie przejść np na jeden miesiąc na i ny pakiet gdy wyjeżdżasz za granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykładowe oferty:
za 25 zł: 15 GB w Polsce (+2,65 GB w UE)
za 30 zł: 30 GB w Polsce (+3,18 GB w
  • Odpowiedz
@arusm: jak niby to osiągnać

Bo ja narazie wziąłem tą taryfę za 25 zł 15gb a moją różową przeniosę jak wykorzysta pieniądze na karcie też na to 25 zł. To jak osiągnąć 45 zł ?

Mam rozumieć, że jeden pakiet bierzesz 30 zł 30 gb a drugi 15 zł 0 gb i z tego 1 pakietu za pomocą aplikacji jakoś transferujesz neta na drugą kartę ?

@kodecss: Tak, masz tam
  • Odpowiedz
@LubieKiedy:
1. Kod urodziny już nie działa jak rozumiem.
2. Lepiej nie wchodzić do rodziny bo 2 numer nie może użyć kodu FLEX i wtedy niema 1 miesiąca za darmo ?
3. Czy jak mam zapisane 2 numery na siebie to on musi wejść do rodziny czy to mogą być 2 oddzielne flexy w takim razie ?
4. Chyba faktycznie tak bym zrobił, że jak mi ten miesiąc za zeta wygaśnie
  • Odpowiedz
@kodecss:
1.promocja się skończyła kilka dni temu, ale robią czasem też inne. Miesiąc temu dali Video Pass za dwa tygodnie za darmo (Netflix, Youtube, HBO GO, Youtube Music, Orange TV GO, VOD.pl, WP Pilot, TVP VOD i TVP Sport bez limitu transferu)
2. Lepiej użyć kodu (jeśli możesz to użyj JAKUBUUKH wtedy i ja dostanę bonus). Bardzo Ci się opłaca skorzystać z tego bo jeśli u żyjesz kodu na darmowy miesiąc
LubieKiedy - @kodecss: 
1.promocja się skończyła kilka dni temu, ale robią czasem też...

źródło: comment_1589714011kgflbZTfA5mslQYqGu6bko.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kodecss: jeśli oba numery są Twoje (mam na myśli zarejestrowane na ten sam PESEL), to warto rozważyć DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy obu umowach, zyskasz rabat i zamiast 50 zł będziesz płacił tylko 40 zł.
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
-
  • Odpowiedz