Wpis z mikrobloga

@murdoc: a czy ja jestem Januszem? Mowie tylko, ze ciężkie uszkodzenia to jesy pol samochodu r-------e gdzie silnik nie jest na chodzie a kola poodpadały. Tutaj wszystko jest na miejscu wystarczy wymienic elementy wizualne i samochód jeździ XDD uwazaj sie dalej za internetowego eksperta to kazdy cie wyśmieje jak bedzie z toba dyskutował, bo nie wiedzy o samochodach to za gram nie masz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rand0mized: ALE JA NIE CHCE Z TOBA DYSKUTOWAC zrozum xD ja po prostu mam bekę że w w tych tunelach myślicie że to jest "delikatne uszkodzenie" CZEGO TY JESZCZE NIE ROZUMIESZ xd
  • Odpowiedz
@murdoc: Mnie śmieszy twoj brak wiedzy i brnięcie dalej w ta dyskusje pomimo, ze juz po pierwszym komentarzu było widać, ze nie znasz sie, a jedyne co potrafisz napisac to XDDD Janusz i tyle. Żadnej merytoryki, dziwne, ze przez 12 lat nigdy nie zdarzyło ci sie kliknąć przycisku usuń konto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rand0mized: stary, ja z Tobą nawet nie dyskutuje, dyskusje sobie wymyśliłeś sam, ja po prostu któryś raz Ci mówię, że po prostu mam z Ciebie bekę xD i tych wszystkich mechaników specjalistów co to posiedli wiedzę tajemną xD
  • Odpowiedz
@murdoc: nikt nie posiadł wiedzy tajemnej, jest ona ogólnodostępna, a nawet wystarczy sprawdzic w internecie co jest piec, tyle wystarczy. A co do drugiego, to chyba normalne, ze byłem ciekawy kto probuje udowodnić swoja racje nie popierając jej żadnym racjonalnymi argumentami.
  • Odpowiedz
@czyznaszmnie: no ta xD 10-15 km/h XD 40-50 km/h - mocne Audi, które przyjęło cały impet na podłużnice, do tego maska po Januszowsku wyklepana żeby optycznie zmniejszyć uszkodzenia, Janusz handlarz i tyle
  • Odpowiedz
@Komornickus:

lampa do cayenee 800-1200? To chyba kradziana i bez mocowań. W ASO jeep, płaciłem za bixenon 4200 netto do grand cherokee z 13 roku


Ja Ci mogę sprzedać taką lampę i za 100 tysięcy. W ASO są chore ceny, to jest taka sama sytuacja jak z kosztami zabiegów medycznych w USA - dymany jest ubezpieczyciel bo to on za to płaci.
  • Odpowiedz