Wpis z mikrobloga

Mirki, mam zamiar wystawić na sprzedaż działkę budowlaną przy drodze wojewódzkiej, ale potrzebuję opinii, bo ja zwyczajnie nie wiem na ile ją wycenić. Mam udać się do rzeczoznawcy majątkowego? Wybrać dowolnego z rejonu, bo każdy wyceni podobnie czy kierować się czymś w szczególności? Ile mniej więcej taka usługa może kosztować?
#nieruchomosci #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krafal0 próbowałem, ale w okolicy brak takich działek i nie mam jak porównać. Zresztą nawet gdybym coś znalazł to i tak pomylę się o więcej niż wydam na rzeczoznawcę. Januszy będę olewał, mi się z tą sprzedażą nie spieszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chudy_lolo: Zapytaj na mirko, może jakiś Mirek w tym siedzi i mógłby Ci wycenić w przybliżeniu na podstawie tego, co da się ustalić przez internet (zdjęcia lotnicze, Street View, geoportal, olx itd.). ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chudy_lolo: @ayyy_lmao: możesz próbować u rzeczoznawcy, ale to nie jest żadnym gwarantem, że Ci dobrze wyceni nieruchomość. Ja bym zorientował się najpierw co jest w planie a jak nie ma planu to wystąpił o WZ np na stację benzynową czy jakiś hotel itd. Może się okazać, że nieruchomość jest więcej warta, niż może Ci się wydawać.
  • Odpowiedz