Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Zabawne, że złote dziecko prawicy, wiceminister (jako 29 latek) w rządzie Olszewskiego związany z polską prawicą (ROP, AWS potem PiS) do 2007 roku, przyjaciel zarówno Borisa Johnsona jak i Romana Giertycha został w 2020 roku rycerzem na białym koniu politycznego centrum.

Ciekawe, że te jego znajomości, wiedza i doświadczenia międzynarodowe nie przekuły się w nic konkretnego ;) Kwaśniewski potrafił robić za doradcę prezydenta Kazachstanu czy Ukrainy o Tusku nie
  • Odpowiedz
W dodatki zaczeliśmy się liczyć w Europie i to była w dużej części zasługa Sikorskiego jako szefa MSZ


@Kozajsza: To najbardziej cebulacki komentarz jaki dzisiaj widziałem. Takie "wstawanie z kolan" dla platfusów xD

Co zrobił Sikorski? Żeby się liczyć gdziekolwiek to trzeba mieć silną gospodarkę i armię a nie hehe "fajnego" ministra dzbanie. Żartujesz sobie chyba, że polska gospodarka i armia sprzed 10 lat to była jakaś potęga z kartą
  • Odpowiedz
O nie, jak można tęsknić za nudnymi czasami gdy sądy były wolne, prokuratura oddzielona od władzy, a Polska liczyła się w Europie!


@The_Orz: Szkoda że w Polsce są tylko dwie partie polityczne i dlatego od lat robaki przerzucają się od jednej do drugiej. XDD

Jakbym zarabiał w tym kraju to by mnie aż tak nie śmieszyło, ale teraz to jest lepsze niż cyrk, bo małpy są głupsze i robią śmieszniejsze
  • Odpowiedz
@yuim:

Mocne słowa jak na osobę popierająca Bosaka xD


No i wybrali Trzaskowskiego, mówiłem że to miernoty. Sam Bosak stanowi dużo większe zagrożenie dla PiSu niż całe POKO, co udowadnia chociażby bojkot medialny w telewizji publicznej.
  • Odpowiedz
O nie, jak można tęsknić za nudnymi czasami gdy sądy były wolne, prokuratura oddzielona od władzy, a Polska liczyła się w Europie!


@The_Orz: Ja też tęsknie za XVII wiekiem.
  • Odpowiedz