Wpis z mikrobloga

8 lat ciepłej wody w kranie


@LibertyPrime: świetny argument w obecnej sytuacji xD Nikt nie udaje że mamy jakikolwiek dobry wybór, ale przy totalnym #!$%@? kraju na węgierską modłę i sraniu obywatelom do ryja, ciepła woda w kranie to teraz marzenie
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: fotoradary co kilometr , pałowanie ludzi na ulicach , zamknięcie stadionow, obrabowanie ludzi z OFE, obrabowanie funduszu rezerwy demograficznej, nowe fajne podatki z wyższym VATem i krzywa Rostowskiego, zmiana sposobu naliczania długu publicznego by móc bardziej zalduzac obywateli - było dość sporo reform - bo to tylko które mi przyszły do głowy na szybko - nie możesz pisać że nic się nie działo.

Koledzy mają rację że było spokojnie
  • Odpowiedz
Czy wykopków kompletnie #!$%@?ło z tym Sikorskim? To jest zadziwiające jak krótką pamięć mają ludzie. No chyba, że to nowe pokolenie gimbów na wykopie, dla których 8 lat ciepłej wody w kranie to prehistoria ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LibertyPrime: kuc detected. idz sie brandzlowac do bosaka czy innego brauna
  • Odpowiedz
@LibertyPrime:
"- Według moich informacji Radosławowi Sikorskiemu bardzo zależało na tej nominacji. Bardzo się starał, bardzo silnie lobbował... - nie ustępowała dziennikarka"
za tokfm .... postawiłem pytanie dosłownie chwilę przed wyborem Trzaskowskiego co jest z tym Sikorskim bo "wykopalisko" wygladało jakby nagle połowa liberałów rzuciła wszystko by chwalić Sikorskiego. Stawiam że jednak wydał ciut kasy na marketing i nie pykło .. jutro się skończy skoro decyzja podjęta
  • Odpowiedz
może zamiast pluć byś się odniósł do pytań ludzi wyżej, jakie masz zarzuty przeciwko Sikorskiemu, bo wygląda na to, że nie masz żadnych


@wyrwiflak: kilometrówki, wykorzystywanie BORowców jako dostawców żarcia, fatalna polityka zagraniczna, alera taśmowa gdzie wyszło jaki z niego cham i burak. No i samo bycie w Platformie, partii krętaczy i złodziei to dodatkowy bonus ;) Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime a czego się spodziewałeś po wykopkach. Sikorski, jeden z najbardziej skompromitowanych polityków, staje się idolem wykopu bo studiował za granicą.
Typ jest nieobliczalny, strach pomyśleć co by zrobił gdyby mial realną władzę.
I najsmieszniejsze jest to, że wystarczyło aby zmienił barwy polityczne zeby z zera stać sie bohaterem.
Drugi giertych. Ludzie rzadko używają mózgu, szczegolnie wykopki
  • Odpowiedz
@Herubin: na spokojnie staniemy się kolonią robotniczą niemiec, ulegając niemcom pod każdym rządaniem i sprzedając im coś warte spółki, będzie spokojnie się żyło, kochani będzie pięknie
  • Odpowiedz