Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: i co konkretnie mas zmu do zarzucenia to raz a dwa co złego bylego w polityce cieplej wody w kranie?
To jak w związku. Możesz wziąc sobie dziewuche z borderline, z która faktycznie dużo się bedzie działo, ale #!$%@? ci psychike (PiS), albo bierzusz nudną szarą myszkę z która w spokoju, nudzie i bez polotu przeżyjesz życie (PO).
  • Odpowiedz
Tęsknię za spokojnymi zmianami


@Herubin: Jakimi zmianami? Po tobie bym się nie spodziewał tak głupiego komentarza. Jedyne "reformy" platformy były wtedy gdy kończyła się kasa i trzeba było komuś wyciągnąć z kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°) I żeby nie było, sam w 2007 na nich głosowałem i bardzo żałowałem bo nie dość, że nie zrealizowali nic ze swojego programu to wręcz działali na odwrót.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Więc powiedz mi - jaka jest realna alternatywa? Ja też wolę Konfederację ale szanse na to że uda się porwać prawicowymi pomysłami o zakazie aborcji eugenicznej masy ludzi którzy są za obecnym kompromisem wynoszą 4,76% ;-)
  • Odpowiedz
Zamiast dążyć do zmian i dawać szanse nowym ludziom, to wzdychaja z sentymentem do tej #!$%@? co była przed PiSem. Już chyba wolałem to pompowanie płaczka, niż ponowne otwieranie drzwi do koryta tym miernotom z POKO w postaci Sikorskiego @LibertyPrime
  • Odpowiedz
Więc powiedz mi - jaka jest realna alternatywa?


@wyk00p: Już wolę by zachwycali się nad Razem czy jakąś inną nowąFajnąPatią niż nad tym śmierdzącym trupem Platformy, który miał przez 8 lat pełnie władzy i #!$%@? zrobił.
  • Odpowiedz