Wpis z mikrobloga

Wow, co tu się odjebuje na wypoku?

Ja rozumiem, że w dobie wyborów prezydenckich kandydaci oprócz botów mieli tu też swoich zwolenników i przeciwników, ale to co się dzieje dziś z Sikorskim to jest tak jawne, że agencja marketingowa która wrzuca te #radekmusisz i #sikorski2020 odleciała już w kosmos. Serio ludzie łapiecie się na to?

Dwa dni temu gościa nie było w przestrzeni publicznej a dziś w samych gorących 5 wpisów wychwalających go jako kandydata na prezydenta i wybawiciela narodu? Niewiele wam trzeba

Jeśli to nie boty, to ja już się nie dziwię, że Dudę wybrano dzięki memom, widać tyle ludziom wystarczy, zaraz wybiorą tak następnego.

#wybory #patologia #polityka
  • 78
@HonyszkeKojok: Bzdura, od dawna wszyscy na Wykopie lubią Sikorskiego. Nie zostanie wybrany dzięki memom, tylko dzięki temu, że jest obecnie drugim po Donaldzie Tusku najbardziej doświadczonym i wykwalifikowanym politykiem. Ja autentycznie jestem podekscytowany tym, że będę (mam nadzieję) miał na kogo głosować z czystym sumieniem, wiele osób to elektryzuje, nie potrzebuję nawet 60 groszy, są tylko miłym dodatkiem.
@Czarna_ksiazka: chodzi mi o to, że 5 lat temu wszyscy lecieli na Dudę nie pamiętając, że to idiota i został wyhajpowany na memach, a teraz wszyscy lecą na Sikorskiego nie pamiętając co odjebywał (czekam na pytanie co, jak ktoś #!$%@? zada pytanie "no co odjebywał" to siema, nie mam uwag).

Nie ma co ukrywać, że Sikorski to nie jest kryształowy człowiek, a na takiego się go tu kreuje, normalnie mąż stanu
@HonyszkeKojok przecież to prosta sprawa, wielu potencjalnych wyborców platformy nie było zadowolonych z kandydatury Kidawy, więc jedyne co im pozostało to siedzieć cicho albo rozważać kandydatury innych osób, natomiast w momencie gdy w końcu pojawia się wizja naprawdę kompetentnego kandydata ze strony PO można (i trzeba jeśli kandydował będzie Pan Sikorski) to jednak ludzie wiedzą, że jest szansa na wygranie tych wyborów. Radosław Sikorski jest znanym i lubianym politykiem, mającym duże doświadczenie,