Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: tak, p0lki z trzypokoleniową rodziną siedzą nad każdym komentarzem pod profilem tego ziomka, odbywają narady jakim komplementem najbardziej mu zaszkodzić a potem przy obiadach świątecznych zamiast śpiewania kolęd czytają te komentarze dla beki. XD
@typbezkasy95: nie wykopki tylko psychopaci spod tagu przegryw i nie otworzyć oczy tylko zaszczuć psychicznie bo nikt nie ma prawa czuć się lepiej niż ja przegryw, a już na pewno nie ktoś obiektywnie brzydszy ode
@typbezkasy95: sfrustrowani, przeżarci żółcią psychole jak Ty, którym uroiło się że są wyrocznią w sprawie kto może być kim w swoim życiu. XD
to Ty nie rozumiesz że twoja opinia jest gówno warta i nie masz prawa nikomu jej narzucać i nie mówię tu o tym konkretnym przykładzie bo przegrywowe borderki każdemu narzucają swoje zdanie jako dogmat, nie tylko temu typowi.
@typbezkasy95: po co miałbym to robić? nie obchodzi mnie ten człowiek. ale jako że siedzę na wykopie i widzę na nim grupę psychopatów karmiących się psychicznym szkodzeniem innym ludziom, to będę pisał wprost opinie na temat waszej działalności i obawiam się że źródła naukowe będą po mojej stronie gdyby je w to zaangażować. xd