Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego ewentualna kandydatura Sikorski/Trzaskowski to bardzo dobra wiadomość? Bo podczas ostatniej debaty prezydenckiej, każdy kandydat się wysrał na ewentualne podpisanie ustaw związanych z LGBT. Oprócz Biedronia oczywiście, każdy prezentował zaścianek oraz prymitywizm.

Dlatego ewentualna bitwa z Dudą w drugiej turze któregokolwiek z nich to głos za którego nie będę się wstydził bo obaj wypowiadają się pozytywnie o tej społeczności oraz zaciekle ich bronią gdy atakuje ich kościół czy psychoprawica.

#neuropa #wybory #bekazprawakow
J.....D - Wiecie dlaczego ewentualna kandydatura Sikorski/Trzaskowski to bardzo dobra...

źródło: comment_1589529327OIu2VO8vKlbRV0f8SYYfJj.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Oseghe: No pełna zgoda, ale do czego pijesz? Są tacy kandydaci? Z resztą nawoływanie do likwidacji pewnych grup chyba w Polsce jest nielegalne i ktoś taki nie mógłby kandydować na prezydenta.

Pomiędzy wieszaniem gejów a tańcem z tęczową flagą jest jeszcze trochę miejsca
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill: matko jedyna typie xD popieranie małżeństw jednoplciowych wyznacznikiem nowoczesnych poglądów? Stawianie konserwatyzmu jako antagonizmu do nowoczenosci? no i w ogóle co to znaczy ta cała "nowoczesność", może np sztuczne utrzymywanie niskich stóp i zasypywanie gospodarki dodrukowanymi pieniędzmi? Przecież to jest najnowocześniejsza metoda prowadzenia polityki!

polecam douczyć się jak działa świat a nie popierać wszystkiego co "nowoczesne" cokolwiek to znaczy
  • Odpowiedz
@TenTypZez: 3 z 6 kandydatów marginalizuje osoby homo i spycha je do szafy, a kolejnych 2 boi się przeciwstawić homofobii i udaje katolików.

Nie zdajesz sobie sprawy ze skali homofobii w Polsce i tego jak osoby LGBT są traktowane. Te "trochę miejsca" o którym mówisz to całkowite zamknięcie osób homo w szafie i sprawienie, żeby zniknęły z przestrzeni publicznej innymi słowy mówiąc wyeliminowanie ich z tkanki społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Oseghe: tak się składa, że z tą społecznością mam dość dużo do czynienia i bredzisz. Co znaczy marginalizuje? Ma o nich nadawać co piątek, jak Trzaskowski, żeby było dobrze? Są inne problemy do rozwiązania, niż promocja LGBT. W kwestii konkretnych problemów (nie twierdze, ze takich nie ma) mamy przewidziany cały proces legislacyjny. A publiczne wygłaszanie peanów w kierunku jakichkolwiek grup społecznych, to wyłącznie zagrywka polityczna, nie mająca żadnego wpływu na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JAI2L9LAD: w dupie mam LGBT chce prezydenta który jest reprezentatywny i ma własne zdanie na zagadnienia geopolityczne oraz problemy wewnętrzne państwa. Akurat biadolenie nad tym jak to geje są wciąż dyskryminowani jest sprawa marginalna w tej chwili.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: A ja jestem homo i każda osoba homo która znam doświadczyła homofobii w Polsce. Spora część z nich nawet boi się wyjść z szafy bo obawia się reakcji bliskich i rodziny.

A marginalizacja polega na tym, że nie możesz bezpiecznie przyznać się i w jakikolwiek sposób okazywać, że jesteś osobą homoseksualną. Jakoś nikt za parami hetero nie krzyczy: "hehe ale bym was wyruchał" jak idą za rękę, a to
  • Odpowiedz
@Oseghe: Mówisz o tym, że ludzie bywają nietolerancyjni i źle traktują osoby homo. Ale co ma do tego prezydent? Ustawą zniesie homofobie? Kijem rzeki nie zawrócisz i zmiana musi nastąpić w społeczeństwie, a ustawianie całego życia publicznego pod dyktando LGBT przynosi odwrotny skutek.

Jakoś nikt za parami hetero nie krzyczy: "hehe ale bym was wyruchał" jak idą za rękę, a to wersja light w porównaniu doświadczeń innych.


Bo żadna hetero kobieta w życiu nie usłyszała takiego komentarza od żula na ulicy,
  • Odpowiedz
Nie żeby coś, ale ile mamy w społeczeństwie osób LGBT? Tak procentowo?
No i niestety żyjemy też w kraju w którym ludzie nie potrafią zająć się własnym życiem i będą dyktowali innym jak mają żyć. #!$%@? tam kraju, na całym świecie tak jest. Dopóki ludzie nie ogarną żeby się od siebie nawzajem #!$%@?ć i dać sobie żyć w spokoju, dopóty będzie śmietnik.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: A jakiś przykład tego zniszczenia?

Napisałem, że wstyd głosować na kogoś, kto nie popiera małżeństw jednopłciowych (a wstyd, bo świadczy to o tym, że jest skrajnym konserwatystą, a to ohydne). Stąd ktoś wyciąga wniosek, że ja nie zagłosuję na kogoś, kto ich nie popiera - to chyba świadczy o tym, że jest manipulantem. Każdy, kto tego kłamliwego kretyna plusował po prostu się poniżył.

Mógłbym ci przytoczyć kilka równie głupich
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill:

Wstyd byłoby mi głosować na kogoś, kto nie popiera małżeństw jednopłciowych


Chcesz mi powiedzieć że z tego zdania nie wynika ze kryteria podejscia do Lgbt nie sa dla Ciebie wazne i za nie zaglosujesz na kogos kto ich nie popiera?

Przestan sie gimnastykowac logicznie bo po prostu zle to wyglada. Z tego zdania spokojnie mozna wyciagnac wniosek ze glosujesz/bedziesz glosowal na kogos kto popiera malzenstwa homo - w innym
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust:

Chcesz mi powiedzieć że z tego zdania nie wynika ze kryteria podejscia do Lgbt nie sa dla Ciebie wazne


Oczywiście, że są, jak dla każdego zdrowego człowieka. Jeżeli ktoś takiego postulatu nie popiera, to jest zwykłym
  • Odpowiedz