Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego ewentualna kandydatura Sikorski/Trzaskowski to bardzo dobra wiadomość? Bo podczas ostatniej debaty prezydenckiej, każdy kandydat się wysrał na ewentualne podpisanie ustaw związanych z LGBT. Oprócz Biedronia oczywiście, każdy prezentował zaścianek oraz prymitywizm.

Dlatego ewentualna bitwa z Dudą w drugiej turze któregokolwiek z nich to głos za którego nie będę się wstydził bo obaj wypowiadają się pozytywnie o tej społeczności oraz zaciekle ich bronią gdy atakuje ich kościół czy psychoprawica.

#neuropa #wybory #bekazprawakow
J.....D - Wiecie dlaczego ewentualna kandydatura Sikorski/Trzaskowski to bardzo dobra...

źródło: comment_1589529327OIu2VO8vKlbRV0f8SYYfJj.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
czyżby jakiś mod był homosiem? Prawda w oczy boli. Ale czego innego mogłem się spodziewać po tak lewackim portalu. Najlepiej się poklepywać po plecach, albo jak wolicie po dupie.
  • Odpowiedz
Swoją drogą marnie to o tobie świadczy, że nieistotne jakie kandydat ma poglądy, byle by gejów lubił to zagłosuje xD


@TenTypZez: ale lubienie gejów (oraz lesbijek, ty mizoginie), też jest w Polsce poglądem. I ktoś, kto ten pogląd stawia na piedestale, może w ten sposób ustalać priorytety kandydatów.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: no tak, bo prawa lgbt są najważniejszą rzeczą o jakiej teraz wszyscy muszą mówić. Olać to że panuje epidemia, że ludzie umierają, że gospodarki świata są na skraju wytrzymania. Najważniejsze że gejom i lesbom zyje się źle i trzeba to zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nigdzie nie powiedziałem, że to jest mój główny sposób wyboru kandydata ani nawet na kogo głosuję.

Wstyd byłoby mi głosować na kogoś, kto nie popiera małżeństw jednopłciowych.


@TenTypZez: na ten twój post do @Tadeusz_Radziwill. Sam od siebie nic nie dodałeś, więc nie było czego cytować....
  • Odpowiedz
@pavlo0: Niech krwawią do rana.

@Nieszkodnik: Ja nie mam nic przeciwko takim związkom (pytałeś o poligamię) i w zasadzie uważam, że najlepiej byłoby, gdyby państwo jak najmniej się w te sprawy wtrącało. Jeśli jednak się wtrąca, to niech nikogo nie dyskryminuje.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Przecież gdyby Lewica wystawiła kogoś innego niż Biedroń to ich kandydat też byłby przeciwko małżeństwo homo, najwyżej za zawiązkami partnerskimi. Do tego nikt kto głośno mówi że jest za homo małżeństwami nie wygra w tym kraju 2 tury, to niemożliwe.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Biedroń też się zesrał przy pytaniu o LGBT w debacie TVP. Liczyłem na jasną deklarację, a on jedynie coś tam wspomniał pod nosem i skupił się na drugiej ustawie z pytania. Biedroń dobrze wie, że głośne wypowiadanie się o małżeństwach LGBT nie poprawi jego wyniku, bo jest to za mały elektorat, a dużo można na nim stracić
  • Odpowiedz