Wpis z mikrobloga

#pasta #heheszki #leagueoflegends

DAMDARADAMDADAAAAAAM!
1140 gier glacial ahri... jezu zaraz #!$%@? wody mi odejdą. A sezon 9? 3000 gier glacial ahri. Co nam daje ponad 4000 gier ahri w 2 sezonach. Zobaczymy czy w 8 sezonie grała Ahri? Noo tutaj jakieś 2700 gier Ahri w 8 sezonie. Sezon 7 – 2300 gierek. Sezon 6 wow, tylko 11. No babka #!$%@?ła ogólnie w swoim życiu z 9 tysięcy gier Ahri.

Chciałbym zobaczyć jej facjatę. Chciałbym się dowiedzieć, kim jest ten człowiek... Ale, 9 tysięcy gier Ahri... Przez 4 lata... Ja nie wiem, czy ona tak: przychodzi ze szkoły, wsuwa jarzynową i tak "Ale se pogram dzisiaj 20 gier glacial Ahri ". Czy może ona w ogóle nie chodzi do szkoły i mówi "Szkoła to jest strata czasu. Szkoła to mniej więcej 6 godzin, w ciągu 6 godzin można spokojnie 10 gierek glacial Ahri #!$%@?ć"... Nie wiem #!$%@?. Może loszka od 5 lat cierpi na adhd, lekarz jej zapisał "proszę grać glacial Ahri. Tysiąc gier rocznie. Minimum.". Dzięki temu jest spokojna.

Nie bo to jest po prostu wiecie no, tak jak są te programy na discovery "Moje dziwne uzależnienie", jak na przykład kredę #!$%@?ą, czy... nie wiem, czy kamienie rozgryzają, to to bez kitu podchodzi pod jakieś zaburzenia psychiczne, żeby #!$%@?ć 9 tysięcy gier Ahri.

Nie no ale to jest możliwe, że ona na ma taką wiecie, jak mają te poduszki z anime, to ona ma taką na przykład z Ahri i se śpi z nią
Azaajaszz - #pasta #heheszki #leagueoflegends 

DAMDARADAMDADAAAAAAM!
1140 gier gl...

źródło: comment_15894527369rUcQvdwDlEvLg2HPZXnQT.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz