Wpis z mikrobloga

Pre-Kickstarterowe #rozdajo ʕʔ

Coś dla osób zainteresowanych #programowanie i #grybezpradu
W przyszłym miesiącu rusza w końcu wersja angielska mojej gry karcianej!

Gra, w której jesteśmy szefem firmy IT: zagrywamy programistów, uczymy ich nowych technologii, podkradamy pracowników konkurencji działem HR i podkładamy świnie, by opóźnić projekt przeciwników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna osoba z plusujących otrzyma angielski egzemplarz gry karcianej. Dodatkowy egzemplarz trafi do jednej osoby zapisanej na pre-launch na Kickstarterze. Wystarczy kliknąć "Notify me on launch" (i ewentualnie założyć konto na KS, jeśli nigdy nie korzystaliście z Kickstartera).

Projekt "IT Startup - Gra Karciana" od pomysłu i pierwszego prototypu był opisywany na mirko pod tagiem #karciankait. Można prześledzić pierwsze hejty wykopów piszących, że "to nigdy wypali i generalnie słabo" po mały sukces z sprzedaniem w Polsce ponad 4000 pudełek gry.

Jako mało bonus: dzisiaj można zamówić polską wersję taniej z kodem "cebulazmirko" na oficjalnej stronie gry.

Have fun
#javadevmatt
JavaDevMatt - Pre-Kickstarterowe #rozdajo ʕ•ᴥ•ʔ

Coś dla osób zainteresowanych #pro...

źródło: comment_1589443122smn39c9aSeh6YxaJKYT9eG.jpg

Pobierz
  • 5
@JavaDevMatt: różowy sprawił mi taki prezent na urodziny bo też it here a przy okazji oboje jesteśmy planszówko / karcianko świrami. Gra jest dobrze zbalansowana, nie jest zbyt losowa ale jednocześnie dzięki małym urozmaiceniom jak startowanie nowej gry z różnym poziomem zasobów zmniejsza powtarzalność. Mój rekord to 80 pkt. projektu przy grze do 64 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie plusuje bo już ją mam i nie chce