Wpis z mikrobloga

Hej, kilka dni temu opisywałam wam historię pewnych kocich bied, które pilnie potrzebują pomocy. Chciałam się z wami podzielić zdjęciem kociej biedy, którą niedawno udało się uratować. Zdjęcia „po”, są już z nowego domu, który udało się jej znaleźć. Serce rośnie na taki widok, jednak kotów do uratowania jest jeszcze 14 :(. Najważniejsze, żeby wyleczyć je z kociego kataru (na zdjęciu przed widać, jak z jednego oczka leje się ropa, takich kitków niestety jest więcej), no i oczywiście wysterylizować. Nasza zrzutka miała działać 30 dni, jednak 2 tygodnie była weryfikowana i te 2 tygodnie zostały odjęte od czasu wyświetlania się zrzutki. Teraz zostały już tylko 4 dni, co prawda już sporo udało się zebrać, ale nie wystarczy nam to na wszystko. Zawsze jak jakaś bieda się nawinie to leczymy i sterylizujemy ją z własnych kieszeni, lecz teraz kotów jest po prostu zbyt wiele. Może znalazłby się jakiś Mirek lub Mirabelka z dobrym serduszkiem i zechciałby nam pomóc? ()
Jeśli tak, to wrzucam link do zrzutki: https://zrzutka.pl/zupedk?utm_medium=social&utm_source=messenger&utm_campaign=sharing_button

#koty #kitku #smiesznypiesek
Pobierz peszkowa - Hej, kilka dni temu opisywałam wam historię pewnych kocich bied, które pil...
źródło: comment_1589390528wfqSobVIryBZ3l0WeUbIv1.jpg
  • 14
@peszkowa dopóki ustawowo się nie zmieni że wet ma płacone z państwowej kasy za kastracje to będzie tylko gorzej, kotka z jednego miotu ma od 1 do kilku kociąt, wystarczy 10 płodnych kotek i latami będziecie zbierać na to samo bez celu.

Nie zrozum źle bo szanuje co robisz i popieram, po prostu mam dość wyrzucania kasy rok w rok na cel bez końca ( ͡~ ͜ʖ ͡°)