Wpis z mikrobloga

Pierwsze moto kupione ( ͡ ͜ʖ ͡)
Padło na Yamahe XJ6, czarny kolor, 2013 rocznik, 35k przebiegu.
Cena 12k, kupiona po znajomości, sprawdzona u mechanika, stan bez zarzutu, mimo że to była L-ka.
Oby się sprawowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #motocykle #chwalesie #pierwsze2kola #yamaha #yamahaxj6
Podlaski_warmianin - Pierwsze moto kupione (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Padło na Yamahe XJ6, czarny ...

źródło: comment_1589381255dGAAir95Q3DXlXHknzkOvx.jpg

Pobierz
  • 23
@mithrin: bzdura. Wszystko zależy od jeźdźca. Nawet na 50 cc można się zabić, także pojemność to bardzo indywidualna sprawa. Mnie osobiście lepiej się jeździło litrem kolegi niż moją szejsetką. Czemu? Elastyczność silnika, przyspieszenie. Jako średnio doświadczony (grubo powiedziane) motocyklista pewniej wykonywałem manewry z zapasem mocy, nie musiałem tak często redukować. Skupiałem się wyłącznie na obserwowaniu drogi i innych użytkowników, zamiast zastanawiać się na którym biegu jadę, ile mam aktualnie obrotów, jaką
@white_: Nie mówię że źle, bo sam maiłem tak zrobić, ale na mniejszym dwukołowcu szybciej łapie się podstawy, że tak powiem, lekkiego stylu jazdy, jak ktoś zielony wsiada na większy motocykl to od razu to widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Podlaski_warmianin: Tak odnośnie naszej dyskusji i motocyklizmu: dosiadanie jednośladu w żadnym aspekcie NIE JEST podobne do prowadzenia samochodu. Nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę. Także jeśli nawet jazda rowerem sprawiała Ci kłopot i nie dawała przyjemności to nawet skuterek będzie dla Ciebie przyszły motocyklisto - ponad miarę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Podlaski_warmianin
Graty.
Też taki kupiłem jako mój pierwszy motocykl, mam go wciąż, to będzie 4 sezon i to jest bardzo dobry wybór.
Jedna z nielicznych decyzji jakich w życiu nie żałuję.

Po drugim sezonie założyłem sobie szybkę - owiewkę, bo mam gdzie się rozpędzić i wtedy za bardzo wieje.

Lewa w górę. Pzdr