Wpis z mikrobloga

.Przeciez to jest upokorzenie takze dla ciebie jako mezczyzny ,ze Polske zagraniczniacy traktuja jak burdel


@daniel700: Przecież wspomnij tu, że chcesz na żonę dziewicę, to cię same różowe zajadą, że ich #!$%@? i ich sprawa i że będą się pruły gdy tylko będą miały na to ochotę. #!$%@? z tym narodem, niech wyginie śmiercią darwinowską nie przekazując swoich genów.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ja juz mowilem o co mi chodzi ze Polske traktuja jak burdel wiec nie bede wszystkiego powtarzal .To tak nie dziala jak ty myslisz ,jak kobiety sie puszczaja w jakims kraju to rowniez na mezczyzn ci co przyjezdzaja tu pociupcoac to patrza jak na piz.y
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ja wiem ze wiele osob patrzy na to w ten sposob co ty ,ale to dlatego rzeby sie nie denerwowac sobie to tak tlumacza no ale to tak nie dziala .wielu mlodych mezczyzn popelnia samobojstwa nie potrafia sobie kobiety znalezc ,a bo kolerzanka wychwala anglika jaki to on jest czy holendra ,mokebe,habibi a to ja tez musze sobie znalezc tylko zeby nie byl polakiem tak sie wmawia juz od
  • Odpowiedz
jenen p0lak na 100 p0lek sie trafi


@daniel700: Taki co odmówi? Jak śmiesz tak twierdzić. P0lscy mężczyźni znani są z tego, że odmawiają masowo propozycji seksu i nie godzą się na jakiegokolwiek rodzaju stosunek, nieważne ile by kobieta o to zabiegała.
  • Odpowiedz
@daniel700: To nie jest sarkazm. Ja naprawdę uważam, że te chordy p0laków na tinderch, gotowych zrzucić portki dla każdej dziewuchy, to zwykłe boty. Lepiej więc ty pohamuj swój.
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka:

90% to okrągłe mordy i fryuza albo na mariusza "góra dłuższa boki krótko" albo zakolaki. O zaroście to nic nie mówię nawet bo szkoda strzępic ryja.


W takim razie do,której grupy się zaliczasz?Zakolak czy "góra dłuższa boki krótko",a może należysz do tej elitarnej 10% grupy Polaków.
  • Odpowiedz