Wpis z mikrobloga

@vZGLSjkzfn: @Kapitalis jedynie podzielił się swoją opinią, która nie ma żadnej podpory w dowodach.

Co do filmiku, to jest pojedyncze zdarzenie. Ja jak byłem w UK, to też miałem kilka ONS, no i czego to dowodzi? Dodatkowo nigdzie nie napisałem, że kobiety w Polsce są w pełni konserwatywne. Napisałem, że kobiety w Polsce, są bardziej konserwatywne od kobiet z państw lepiej rozwiniętych. W takich ostojach konserwatyzmu, jak Mołdawia, kobiety
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: filmik przedstawia pojedyncze zdarzenie. Na podstawie jednego, lub kilku przypadków nie można ocenić całości społeczeństwa.

A tag p0lka powstał, aby incele miały miejsce, do okazywania swoich frustracji seksualnych.
  • Odpowiedz
  • 15
@Kapitalis: Prędzej znajdziesz Brytyjkę, niż Polke. Liberalizm nie oznacza, tylko rynku. On oznacza, również sferę poglądową w tym seksualną. W UK, tak jak w większości państw zachodnich, było coś takiego jak rewolucja seksualna. Mniej więcej od tamtego czasu, kobieta, która lubi przygodny seks, zazwyczaj nie jest nazywana dziwką. To jest cecha incelów oraz państw mniej rozwiniętych, gdzie konserwatyzm ma się jeszcze całkiem dobrze.


@Point6: Naczytałeś się feministycznych #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Polki są bardzo grzeczne w porównaniu do reszty europy, mamy bardzo katolicki kraj.

Zmieniając temat, normą jest to że nie pożądamy osób z którymi się wychowaliśmy od dziecka i ponoć u niektórych idzie to dalej i takie osoby odrzucają wszystkich którzy są podobni do osób znanych z dzieciństwa. Podsumowując taka kobieta traktuje przeciętnego polaka jak brata i nie ma zamiaru mieć z nim bliższych kontaktów.
  • Odpowiedz
@daniel700:

Przeciez to jest upokorzenie takze dla ciebie jako mezczyzny ,ze Polske zagraniczniacy traktuja jak burdel ,chlop przyjezdza bierze dziewczyne i 8dzie ja ruchac..Same kobiety tego nie widza ze sa traktowane jak dziwki w europie


tak tak jeszcze dodaj, że polscy mężczyźni muszą zacząć bronić polskich kobiet przed złymi najeźdźcami z zagranicy XD
  • Odpowiedz
Przeciez to jest upokorzenie takze dla ciebie jako mezczyzny ,ze Polske zagraniczniacy traktuja jak burdel ,chlop przyjezdza bierze dziewczyne i 8dzie ja ruchac..


@daniel700:

1. W ruchanko są zaangażowane dwie osoby, a nie jedna. To nie jest tak, że ktoś rucha kogoś - jeżeli to jest jednostronne, to jest to gwałt
2. Jak, do #!$%@?, mogę być w jakikolwiek sposób powiązany z tym, że jakieś dwie randomowe osoby decydują sie
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: Dokładnie, kobiety mają przywileje bez obowiązków. Ta sytuacja będzie prowadzić do wzrostu napięć i albo coś z tym zrobimy albo przyjdzie Islam i to naprawi. Jeżeli już mamy w przyszłości przyjąć islam lepiej byłoby na własnych warunkach. W każdym razie w przyszłości sytuacja kobiet w Europie i prawdopodobnie USA bo tam też się ciekawe rzeczy dzieją i frustracja narasta będzie nieciekawa.
  • Odpowiedz
@daniel700: Tylko wiesz, że gdybyś poleciał do Afryki albo Azji to tam też laski lecą na białych a nie miejscowych? Polacy mają problem bo siedzą w 4 ścianach i myślą że białe są puszczalskie bo Mokebe przyjechał.... poczytajcie sobie relacje Europejczyków którzy mieszkają na dwóch wcześniej wymienionych kontynentach to może się wam myślenie odmieni.
P.s wielu Polaków bardzo chętnie zwiazałoby się z ładną azjatką. Więc gdyby mieli okazję pojechać np.
  • Odpowiedz