Wpis z mikrobloga

@Endrius: no gorzej to już chyba tylko Wałbrzych :D serio w Legnicy się porobiło niebezpiecznie. broń palna, codziennie narkotyki jakieś policja wykrywa, kradzieże, napady. zupełnie jakby się czas zatrzymał w latach 90
@Endrius: + niestety ale bardzo dużo osób ćpa w Legnicy piko czyli metamfetaminę. idzie to dostać na każdej ulicy prawie, cena niska no i nigdy nie brakuje. syf niesamowity bo jak widzę bo starych znajomych co się z nimi stało przez walenie takiego szajsu to szok.
@GrindujTopy:
O mecie co nieco wiem, jednak nie mam nigdy zamiaru próbować. Ja nawet nie paliłem jednego papierosa nigdy, bo uważam to za bezsens ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z używek to tylko piwko, czasem jakieś whisky. Alkohol ostatnio w sumie też zaczynam postrzegać jako bezsens ;p
W Skylabie od lat nie byłem ale kiedyś tam na początku jak startowali, to zrobili na mnie pozytywne wrażenie czystymi toaletami,
@Endrius: i tak trzymaj, ja rzuciłem właśnie papierosy i tylko trawkę palę od czasu do czasu. :)
alkoholu nie lubię dlatego palę jako zamiennik.
Skylab właśnie za to lubię, kultura tam jest, czysto i do tego jakimś cudem nie ma patologicznych akcji jak w Legnickim 7 Heaven. Dlatego jeżdżę się tam bawić. ;)