Wpis z mikrobloga

@Xatoos: Czy ja wiem czy trudno trafić? :P Raczej jest dość znane. Ale faktycznie miejsce świetne, można tam godzinami przesiadywać, tematy o inwestycjach, architekturze, urbanistyce, fotorelacje z całej Polski i całego świata, fajny hyde-park. Prócz wykopu to tam najwięcej czasu w internetach tracę :P
@czlapka: W sumie to może i łatwo trafić jak się człowiek tym interesuje ale ja raczej nie jestem w temacie. No i jeszcze link do tego posta co podałeś... dosyć klimatyczne miejsce. Jest tam może temat z takimi 'klimatycznymi' miejscami? Nie wiem w sumie jak to opisać, na uboczu, takie spokojne, takie hmm... co by można iść i posiedzieć w ciszy i spokoju.
@czlapka: 1 link, 2 post - miodzio. W sumie to chyba o coś takiego mi chodziło, takie wąskie uliczki, klimatyczne. Po prostu chyba będę musiał łowić perełki. No ale poprzeglądałem trochę to forum i już wiem jakiego działu unikać jak ognia - zabytki. To tak jak z każdą grupą, która ma jakąś tam idee tak tutaj jest to samo, pół Polski by odremontowali tylko nie wiadomo na co, po co i
@Xatoos: Oj to raczej całe forum jest pro zabytki. Ja zresztą też, choć w jakiś tam granicach rozsądku. Chociaż oczywiście nie wszyscy mają takie samo zdanie i często dłuższe dyskusje są. Ale fotorelacje i filmiki z budów, remontów itp. to jest coś niesamowitego.