Wpis z mikrobloga

Siema. Szukam fury do 35k w kombi. Aktualnie jeżdżę Skodą octavią 2FL z 2010 z silnikiem 1.4 #tsi które się właśnie zesrało. Codzienna jazda do 20km po mieście #wroclaw (jeśli to w ogóle można nazwać jazdą) oraz raz w miesiącu po 300km w trase. Z jednej strony kuszą mnie ceny samochodów z dieslem, ale śmiem twierdzić, że na miasto to raczej wybór średni, więc chcę coś benzynowego. Możecie coś ciekawego polecić?
#motoryzacja #samochody #uzywaneauto #auto #zakup
  • 30
@Maceek6: powiem coś, co się kłóci z wszelką logiką kupowania samochodu do miasta, ale taka prawda w moim przypadku. Przez 5 lat jeździłam po Wrocławiu 1.9TDI (bez DPF) i nie było problemu. Teraz od trzech lat jeżdżę 2.0 TDI w common railu z DPF, bardzo sporadycznie wyjedzie na autostradę (w zasadzie może 5 razy w roku) i nie ma problemu z niczym. DPF się wypala co ok. 500 km w mieście,
@Maceek6: Mondeo mk4 2,5T, sprawdzona konstrukcja z Volvo albo 2,0 TDCi 140km(6l w trasie 7,5l w mieście przy normalnej jeździe) jak jednak wolisz diesla. Gdyby nie to ,że wziąłem Superba w leasing to kupiłbym po prostu kolejne mk4 tylko tym razem z 2,5T. C5 też może być ciekawą opcją. Zobacz co masz w okolicy i przejedź się różnymi modelami bo w końcu ty tym będziesz jeździć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maceek6:
2015. Nie mam ksenonów a resztę da się tanio dorobić. Kamerkę cofania, navi i wszystko inne na ez. Grzanie dupy też nie jest mega drogie. Tylko ksenony 8 k prawie.
@michelney:
Ja mam niecałe 100 więc na razie nie (ʘʘ)