Wpis z mikrobloga

@Dzemzdzika: a to by było elegancko, ale jak żona wymieniała kanadyjskie prawko to jej zabrali i trzymają już prawie drugi tydzień. Ja ze swoim czekam aż jej oddadzą żebyśmy choć jedno mieli ale tak się zastanawiam ile to trwa stąd pytanie

Ale może procedura dla EU jest inna?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasco_da_gama: tak mi się wydaje. Po oddaniu im polskiego prawka mają obowiązek wysłać go do UM gdzie prawko wyrabiałeś i jest tam przechowywane w archiwach. Dopytajcie, bo jest duża szansa że trzeba oddać dopiero w momencie odbioru nowego prawka.
  • Odpowiedz
@vasco_da_gama: @karmelkowa: wymienialem ok. 3 lata temu i czekalem 2 tygodnie, czekajac jezdzilem z kwitem ktory dostalem w gemeente po oddaniu polskiego. Co prawda nie zatrzymali mnie do kontroli, wiec nie wiem czy to legalne, ale pani z gemeente zapewniala mnie ze moge jezdzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vasco_da_gama: ja wymieniałem przed koroną, polskie prawo jazdy odebrane, holenderskie było do odebrania w gemeente po 3 tygodniach, dostaniesz list z informacją. W tym czasie nie można prowadzić niestety.
  • Odpowiedz
@vasco_da_gama: ja wymieniałem w tamtym roku, trwa do 3 tygodni jakoś, oddajesz polskie prawko w gementee, dostajesz kopię dzięki której możesz się poruszać ale tylko w NL, poza granice NL nie możesz na tym wyjechać. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało
  • Odpowiedz