Wpis z mikrobloga

@iredbox

@SmutnyAnonekSuchodolski: czyli chcesz powiedziec ze mamy prezydenta który musi podpisywac ustawy bo inaczej bedzie musiał zrezygnowac?

~tak, odznakę internet Explorer oczekujesz?

Czyli reasumujac, Sejm/senat/prezydent zaorać, utworzyć urząd JarkaUstawodawcy i elo.
Po co xD
Skoro ich interesy z tą szopka działają to po co.

A wiesz co jest najlepsze, że wykopki są tak głupie że myślą że prezydent czy losowa osoba w pisie serio czymś decyduje. Pięknie to rozgrywają.

Żeby nie
@SmutnyAnonekSuchodolski: jakie stanowisko? Zostania prezydentem? Widać, że wyborca PISu. Dla was zeszmacić się to nic takiego, ważne że ma się stołek. Mierny ale wierny nigdy nie zginie. W życiu bym nie został prezydentem gdyby mój sprzeciw spowodował moją dymisję bądź fochy jakiegoś partyjniaka. Prezydent jest dla narodu a nie dla Nowogrodzkiej. Rozumiem, że jest z partii. Rozumiem, że z nimi współpracuję. Ale niech #!$%@?# ma jaja myśleć i się sprzeciwiać. To
@NickciN

@SmutnyAnonekSuchodolski: jakie stanowisko? Zostania prezydentem? Widać, że wyborca PISu.

Tak jak wspominałem nie biorę udziału w tej paraolimpiadzie.
Dla was zeszmacić się to nic takiego, ważne że ma się stołek. Mierny ale wierny nigdy nie zginie.
Wy Polacy i wasz honor XDD
Myślałem że ten trend się jakoś w 44r skończył jak zbudzyliscie Warszawę na własne życzenie.
W życiu bym nie został prezydentem gdyby mój sprzeciw spowodował moją dymisję bądź