Wpis z mikrobloga

Dawno się tak nie #!$%@?łem że muszę tutaj wysyrw zrobić, ale że jest późno to pies bez nogi to przeczyta. Wiele rzeczy było tolerowanych typu włażenie w dupska, bo wiadomo najlepszy taki co nie ma kręgosłupa moralnego, nie będzie miał nic przeciwko jak zaczniemy #!$%@?ć kraj. Szkalowanie na opozycje, najłatwiej zrzucić winę na kogokolwiek wtedy mam rączki czyste. Ale żeby #!$%@? rzucić 2000 milionów, tak piszę to w ten sposób i mówię tak by uświadomić co mniej pojętym osobom jakie to są astronomiczne kwoty. Serio, sprawdźcie po ludziach jak się zaczną niektórzy dziwić że 2 miliardy to nie są po prostu 20 milionów jak dekagramy szynki w delikatesach. DWA TYSIĄCE MILIONÓW, to są takie bajońskie kwoty że całe życie 100 lat byś pracował po 24h i byś nawet procenta z tego nie zarobił, a on #!$%@?, TELEWIZJA, a teraz śmie występować i zbierać kasę na szpitale państwowe O #!$%@? to są tak wielkie poziomy hipokryzji że aż mnie głowa rozbolała. Jakbym komuś #!$%@?ł nieubezpieczoną fabrykę samochodów pełnych porsche, a potem zbierał mu na malucha, z dobroci serca. Jeszcze to barany łapkują, jak fajnie i zabawnie pan preśident rozriwkowy ist. Kupili starych 13 emeryturami, górników 14 emeryturami, robotników 500 plusami to teraz młodych tick tokiem czy jakimiś wyzwaniami z dupy małpiszona, zebrali tam ponad 1 milion złotych, przecież to są #!$%@?, nie wiem nawet co. To jest promil tej kwoty xD Nie to się nie dzieje, jak można z uśmiechem zbierać kasę na coś takiego będąc świadomym przeznaczenia tylu pieniędzy na rozrywkę/propagandę, gdy szpitale wszystkie mają takie potrzeby, i #!$%@? że część jest źle zarządzana, myślicie że w TVP lepiej zarządzą tym? To jesteście głupsi od nich.
Ilość śliny jaką bym wyrzucił na każdą osobę która przyłożyła się do tego byłaby tak duża żebym umarł z odwodnienia #hot16challenge2 #polityka #wysryw