Wpis z mikrobloga

  • 425
@Nighthuntero Ten człowiek mówiąc takie brednie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że żeby mieć posadę podczas rządów PiS trzeba mieć IQ na poziomie rozmiaru swojego buta...
  • Odpowiedz
To jest szok.

Ja sobie wyobrażam tego gościa na śmietniku historii. To jest po prostu straszne. Skąd oni się biorą? Szpitale psychiatryczne?
  • Odpowiedz
@Kempes: nie on raczej nie wierzy w te bzdury i doskonale wie jaka jest prawda, po prostu w tym PiS sprawdzają jak wielką głupotę mogą wcisnąć twardemu elektoratowi by ten w to na serio uwierzył
  • Odpowiedz
  • 6
@galicjanin Ale ja nie twierdzę, że on w nie wierzy. Ja twierdzę, że żeby takie bzdury wypowiadać, to trzeba mieć IQ pantofelka. Każdy rozsądny człowiek nawet by nie próbował takich bzdur wypowiadać.
  • Odpowiedz
@Kempes: przecież wygadywanie takich bzdur to utrzymanie poparcia ZP, więc z ich punktu widzenia jest to rozsądne, ale godności brak za to.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: wczoraj oglądałem to na żywo i zastanawiałem się (nie tylko na podstawie tej wypowiedzi), czy ten człowiek nie jest psychicznie chory. Swoją drogą ciekawe, że wszystkie tego typu elementy ma w swojej stajni Ziobro
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: aż przypomniały mi się studenckie czasy kiedy waliło się kit na odpowiedziach ustnych aby jakimś cudem wyciągnąć na 3, ale jak to porównam z tym poziomem to za moje odpowiedzi powinienem dostać stypendium xD
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Ten dzban zamiast podkopać pozycję Sasina i wskoczyć na jego miejscu, postanowił wejść mu tak głęboko w dupę, że go ciężkim sprzętem nigdy nie wyciągną.
  • Odpowiedz