Wpis z mikrobloga

Specjalnie po performensie Korwina dla #neuropa i tęczowych Adolfkow chcących cenzurować artystów i ograniczać ich wolność wyrazu artystycznego - piosenka na wieczór w tym muzycznym dniu byście wiedzieli czemu nastąpiła raptowna niespodziewana eksplozja odbytu.

Nie dziekujecie. Miłego słuchania i dobrej nocy
#heheszki #bekazlewactwa #hot16challenge2 #korwin #konfederacja #spiewajzwykopem #polityka
  • 24
@pul_litra_wstydu: dlatego ten obrazek jednoznacznie wskazuje na koneicznosc istnienia promowanego przez Korwina sprawiedliwego opartego o prawo rzymskie państwa prawa i ustroju nomokratycznego zamiast TFU! demokracji. Z tego powodu pelni ogromną rolę edukacyjną. Oczywiście nie dla przykładowo teczowcow itp bo istnieją ludzie których przerasta zrozumienie najprostszych rzeczy - ale trzeba nimi się tez opiekować i chronić przed nimi samymi tak jak chroni się malpe nie dając jej pistoletu by nie strzeliła sobie
@pul_litra_wstydu: taka że nie daje sie osobom przypadkowym i nieprzygotowanym do pełnienia władzy rządzić państwem by sobie i innym nie zrobili krzywdy a w łeb mogą se strzelić oczywiście chociaż jakbyś był katolikiem przykładowo to byś starał się pomóc prywatnie i indywidualnie takiej osobie zamiast to akceptować i jej kibicować np oswajając ja z eutanazja jak robią to tęczowcy - problem ? Śmierć najlepszym rozwiązaniem - albo wysyłać ja do 5
@ArpeggiaVibration: Znowu błędne z twierdzeniami Korwina. Korwin to monarchista więc władza z pokolenia na pokolenie. Najwyżej dynastia upadnie. A doktryna gdzie daje się komuś władzę żeby nie zrobili sobie krzywdy to coś na podobę obecnej Rosji. Nie wiem czy jest pojęcie rzetelnie opisujące taki stan.
@pul_litra_wstydu: Monarcha jest przygotowywany do władzy od 3 roku życia 24 godziny na dobę z przerwą na sen i robi tylko to pod przymusem i presją otoczenia - temu poświęca życie by pełnić te funkcje najlepiej jak się da. Jest szkooony zarówno pod kątem wiedzy i umiejętności jak i charakteru. Żaden polityk choćby najzdolniejszy nie dorówna królowi nawet najbardziej miezernemu.
@pul_litra_wstydu: no raczej się zdobywa jak jest to normalna monarchia a nie samozwańcza. Historia się kłania i wiedza o ustroju. I jeżeli kraj jest ułożony i normalny a nie dziki to jest to często bardzo dobre. Dzięki takiemu zabiegowi wydarzeń Polska stała się potęga dzięki naszemu królowi który jest świętym kościoła katolickiego nie bez powodu. Monarchia nie upadła i wszytko było w 100 procentach pokojowe.

To nie była dzicz jak dziś.
@pul_litra_wstydu: dobre pytanie - w krajach które nie splukaly do kibla swoich tradycji i elit nie musi bo mają rody z jasną sukcesja tronu i szczątki ludzi ogarniętych - natomiast w gówno krajach pewnie musi chociaż jak taka zostanie to upadnie i o to mi chodziło. Władza autorytarna w szczególności królewska by nie upadła musi być opata o pełnię pryncypiów i cnot bo inaczej ani nie jest monarchia ani nie przetrwa
@ArpeggiaVibration: Po rozbiorach, utracie niepodległości, powstaniach intelektualiści zrozumieli, że siłą nic nie ugrają. Praca u podstaw i 'szlifowanie' elit z pokolenia na pokolenie. Robili to pomimo świadomości, że najprawdopodobniej nie dożyją wolnej Polski. Nie wiem co ich motywowało? Może wiara. Dziś 95% (mogę się mylić) ludzi nauki nie wierzy w życie pozagrobowe. Co ma ich motywować do budowy polskich elit? Co najwyżej zadbają o rozwój w ograniczeniu do najbliższej rodziny.
@pul_litra_wstydu: intelektualkistow to mamy teraz i jeden mądrzejszy od drugiego - nazywajmy rzeczy po imieniu - chodzi o naród który właściwie już wyginal.

To czy kraj jest wolny czy nie ma najmneijsze znaczenie - największe ma właśnie kultura wartości cnoty i idealy. Obecni ludzie stają się kompletnym przeciwieństwem swoich przodków. Tych na których kiedyś by pluto i wytykano palcami teraz są często gloryfikowani i odwrotnie ci którzy mają jeszcze szczątki zdrowych