Wpis z mikrobloga

wiem natomiast, że żeby pojechać do krajów trzeciego świata trzeba się zaszczepić, a nie odwrotnie


@krzysztoforek: Bo nie jestem spoza Europy i nie mam pojęcia na jakiej zasadzie ludzie z Afryki mogą tutaj podróżować. Podejrzewam, że jednak w wielu krajach Europy taki obowiązek różnych szczepień jest.

Hordy śniadych inżynierów wjeżdżają do Europy na pontonach i nikt ich o szczepienia też nie pyta.


@krzysztoforek: Wystarczyło wygooglować, znalezione w minutę że jednak
jakby mu na sercu leżało dobro ludzkości, rozwój cywilizacyjny i technologiczny to Microsoft byłby fundacją a windows byłby otwartoźródłowy


@etutuit: Zamknięto źródłowe Windows i macOS umożliwiały prostą i wygodną obsługę w czasach gdy Linux i Unixy były użytkowym koszmarem (pomijam serwery). Nie da się inwestować i szybko rozwijać bez kasy, co zresztą widać po obecnym stanie desktopowego Linuxa. Tak więc uważam że korpo przysłużyły się rozwojowi kąkuterów i ich UI, zwłaszcza
Pobierz L3gion - > jakby mu na sercu leżało dobro ludzkości, rozwój cywilizacyjny i technolog...
źródło: comment_158914905490Qs4fcpKIsqzkLr5roqoQ.jpg
Tak dodając jeszcze, bez w głównej mierze korporacyjnego UNIXa nie było by większości ruchów i projektów open source ¯\_(ツ)_/¯
@RadomMiastoCebuli to chyba tobie wiele rzeczy umknęło. Gatesa nie wyrzucili z żadnej fundacji, bo jest on wraz z żoną, od wielu lat, właścicielem swojej, firmowanej przez swoje nazwisko fundacji. A w temacie szczepionek na HPV, i ich mniemanych skutków ubocznych, wraz z łączeniem tego z fundacją Gatesów, jest już w necie sporo artykułów obalających ten mit. Jak dla mnie i dla całej ludzkości, to nawet dobrze, że nie uznajecie naukowych metod leczenia.
@L3gion przeprowadził wiele praktyk żeby niszczyć konkurencję wykorzystując swoją pozycję. Prowadził kampanię anty open source. Jest gdzies w sieci lista wszystkich złych rzeczy Microsoftu. Od niedawna starają się nadrobić reputację i nawet im to wychodzi
@Szyja1 no właśnie nie mogę pojąć skąd taka złota opinia czlowieka ktory byl najgorszym przekretem na swiecie swego czasu i stosował mafijne praktyki monopolostyczne.

Nagle okazuje się ze miliarder bez wyksztalcenia jest ekspertem od medycyny, wirusologii i szczepionek. Tak jak co drugi wykopek