Wpis z mikrobloga

Caly YouTube #!$%@? #hot16challenge2, kazdy duzy yutuber nominowany, tysiace wyswietlen. Ile zebrano? Milion zlotych. 250k dolarow. Tyle jest warty polski YouTube XD

Smiesznie ta kwota brzmi biorac pod uwagę taka popularnosc akcji i gdy porownamy do tego ze np. Na dzisiejsze niewybory zmarnowano z kilkadziesiat milionow. Sam Lewandowski wplacil milion euro czyli 4x wiecej niz wszyscy jutubery i artysci w kraju.

#polskiyoutube #polskirap #polska #bekazpisu #pieniadze #pilkanozna
  • 19
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: ja nie wplacilem ani zlotowki na ten covid. To nie jest moja powinność żeby utrzymywać służbę zdrowia w zrujnowanym przez rząd kraju który #!$%@? kasę na głupoty. Wolę wysłać swoje pieniądze gdzieś gdzie rzeczywiście będą miały pozytywny wpływ na sytuację.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: jeszcze ludzie sie podniecaja ze milion zebrali, bo milion tak super brzmi, wyobraz sobie ze ty bys mial 1 mln zlotych? szkoda ze nie biora pod uwage jaki jest budzet na sluzbe zdrowia roczny albo ile rzad #!$%@? kasy przez ostatni tydzien. lemingi
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Moim zdaniem w całej akcji chodzi tylko o dobrowolną pomoc, a nie o jakiś konkurs, kto ile jest w stanie zebrać. Na siepamaga jest inna zbiórka, na której jest większa kwota, ale nie ma sensu się prześcigać przecież. Nikt nikogo nie zmusza do wpłat, ale dorzucić symboliczną dyszkę to nie jest wielkie poświęcenie, a można przez to pokazać solidarność, w jednak wyjątkowej sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@ActiveekHere widzisz, jest takie pojecie jak spoleczenstwo obywatelskie, sa takie akcje jak WOSP. Ale nie, #!$%@? bo place podatki i rzad ma to utrzymac. Jak bedziemy miec w dupie siebie nawzajem, to na #!$%@? nam rzad.
  • Odpowiedz
@piv01: oho widzę pięknego leminga, nie tak dawno rząd przeznaczył 2 MILIARDY naszych podatków na TVP, na te "wybory" które się nie odbyły poszło kilkadziesiąt milionów i to wszystko z NASZYCH pieniędzy. Należy zmienić władze i myślenie ludzi a nie organizować jakieś śmieszne zrzutki na których zbierane są śmieszne pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 0
@turok2016 o, a Ty widze wrozbita Maciej, juz wiesz kim jestem! W calej Europie sa organizowane zrzutki przez obywateli, Polska nie jest wybrancem. Spolecznstwo ovywatelskie #!$%@? wszystkie silne gospodarki i demokracje (poczytaj, biblioteki zamkniete, ale Google jeszcze dziala). Ja znam budzet, nie musisz pisac oczywistych rzeczy, jest duzo innych sytuacji, bardziej bulwersujacych niz 2mld na Kurskiego. Napisze tez doslownie, zebys sie nie zgubil - nie popieram tego, ani poprzedniego rzadu.
  • Odpowiedz
@piv01: i w całej Europie rządy tak rozpieprzają pieniądze na takie bzdurne rzeczy jak u nas? Jeżeli rząd Niemiec odpieprzał by takie akcje a ja byłbym Niemcem to też bym nie wpłacił ani jednego euro. Jeszcze zabrakło żebyś napisał, że ten czy poprzednie rządy to to samo gówno...
  • Odpowiedz
@turok2016: nie, w calej Europie sami dobroduszni i uczciwi w rzadach ¯\_(ツ)_/¯ zbiorki organizowane przez spoleczenstwo funkcjonuja w kazdej demokracji. Co to za argument, ze politycy kradna to HURR DURR JA NIE WPLACE NA AKCJE SPOLECZNA. Gdyby tak wszyscy podchodzili do tematu to np. WOSP, czy Caritas nie mialby prawa bytu.
  • Odpowiedz
@piv01: tylko u nas ta demokracja się kończy a zbiórka na podstawowe środki ochrony dla medyków to jest śmiech na sali bo to są podstawowe potrzeby które powinno państwo zapewnić a oni się za hajs bawią i kupują głosy wyborców a głupie lemingi jeszcze hajs zbierają. Podstawą społeczeństwa obywatelskiego powinny być naciski na rząd a u nas każdy się cieszy bo minister ma podkrążone oczy i jeszcze płacz bo ludzie nie
  • Odpowiedz
@turok2016: wiec wg Ciebie spoleczenstwo powinno miec to wszystko w dupie, nie wplacac na zadne zbiorki, bo rzad nieudolny i to ich wina. Dobrze rozumiem Twoj tok myslenia?
  • Odpowiedz
@piv01: społeczeństwo powinno naciskać na rząd aby ten zaczął działać i kasę pakował tam gdzie potrzebna a nie przepalał, przecież te zbiórki to są śmieszne pieniądze w skali kraju jak i potrzeb. Jednak takie działanie wymaga większego zaangażowania i więcej myślenia niż wpłacenie 10 czy 20zł na zbiórkę a tak możesz sobie wpłacić i żyć w przekonaniu, że zrobiłeś dobry uczynek i jesteś w porządku.
  • Odpowiedz
@turok2016: zgadzam sie prawie z wszystkim co napisales. Jedyne co, to w mojej opinii takie zbiorki sprawiaja ze spoleczenstwo robi 1. Cos dobrego, 2. Robi cos razem, poczucie wiezi, 3. W pewien sposob upokarza rzad i powinno dac do myslenia, ze tak podstawowe rzeczy sa organizowane przez spoleczenstwo.
I wlasnie moze dzieki temu wiecej osob zda sobie sprawe z nieudolnosci systemu i bedzie protestowac? Chcialbym zobaczyc mine Antka, albo Jarka w
  • Odpowiedz