Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak niecałe 2 lata temu bawilem sie w tindery, badoo jak już pisalem.

Kiedys też zresztą probowalem duzo razy przez neta kogoś znaleźć itd. ale caly czas rzeczywistość pokazywała mi ze jak nie wygladam jak oskar to mogę jedynie dostać mele na pysk a nie fwb czy ons czy zwiazek.

Czasem zakladalem konto ze zdjęciem jakiegoś solidnego oskara ale nie przesadzonego też, i jak na swoim prawdziwym koncie mialem ze 3-5 matchy na 2 tygodnie to oskarkiem w jeden dzien 20kilka par lub wiecej bo jestem z niewielkiej miejscowosci.

Na badoo też przesuwalem ze podobala mi sie jakas i często dla testu wszystkie jak leci przesuwalem zobaczyc ile matchy bedzie. Na tym badoo to pamietam ze moglem ze 100 razy jak nie wiecej przesunac w prawo tzn w ta strone ze chcę matcha i bylo tyle co kot napłakał, moze z 3-5 i zadna sie nie odzywala jak napisalem, raz napisala sama z siebie ale taka 3/10 gruba locha więc takie coś jeszcze przy tylu "w prawo" to potraktowalem to jakbym dostał świeżym gównem psa w ryj z trawnika wziętym na patyk.

Ku#wa odkad zyje co probowalem gdziekolwiek w ten deseń to nie napotkałem na te rozowe co na wnętrze lecą a tyle o tym wnętrzu mówią jakby dla minimum 90% kobiet ono sie liczyło a reszta jakies niby odłamki to na wyglad patrzą.... Niestety jest na odwrót i kobiety po prostu wybielają się żeby nie wziąć je za puste i głupie gady.
Nie bez powodu jest cos takie jak "Gadzi mózg" w psychologii ewolucyjnej mówiący o tym że kazda kobieta patrzy na wyglad bo tak sie określa, szacuje czyjeś geny do dania potomstwa.

Przykre to, bo taki koles 5/10 jak ja przeciez tez moze byc silny, ćwiczyć, zdrowo sie odżywiać, duże libido mieć i być tym samym zdrowy a nie bedzie wybrany przez mało "sympatyczny" ryj

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #seks #niebieskiepaski
#rozowepaski
  • 30
  • Odpowiedz
@ZaalMaut: wyczuwają :D widzą moj ryj i wyczuwają że tak robie, a widza ryj oskarka to dzieki efektowi aueroli wiedza ze jest to przyjemny facet i chca wejsc na jego duzą knage czym prędzej
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220: Sam jestem 5/10, jak odstawisz bajeranckie foty to będziesz miał kilka matchy dziennie, sprawdzałem.

Ale co z tego, skoro na spotkaniu ryj wychodzi na jaw i nic z tych matchy nie wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie warto zawracać sobie tym dupy.
  • Odpowiedz
@hell_awaits: No wlasnie wiec takie oszukiwanie samego siebie glownie. Poza tym nie kazdy 5/10 jest taki sam wiec wiesz. Wszystko zalezy ale one szukaja oskara z duzym chu#em i mieszkaniem na osiedlu deweloperskim
  • Odpowiedz
one szukaja oskara z duzym chu#em i mieszkaniem na osiedlu deweloperskim


@sandwichzpasztetem220: Z tym nie przesadzał, Julki z bogatych domów może i faktycznie, dużo lasek ma jednak bardziej przyziemne podejście xD. No ale jednak wszystko dalej się rozchodzi o bycie ładnym.
  • Odpowiedz
no to tak napisalem zeby sie podkręcić :D nawet jak jakiś patus ale wyglad oskarkowy to bedą za nim szalały a taki jak ja bedzie dla nich przezroczysty
  • Odpowiedz
@Arachnofob: wtedy to jeszcze tego nie kumalem tak doslownie, myslalem ze sa jeszcze jakies "szare myszki" takie jakie mialem w definicji wykreowanej przez swoja glowe choc i tak od zawsze wiedzialem ze to wyglad sie liczy glownie. Nadzieja robila swoje...
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220: załóż sobie profil dziewczyny 6/10 i będziesz miał 99+ polubień i z 30 matchy po jednym dniu. Tindera nie warto używać i marnowac tam czasu. Zamiast tego polecam poczytać książke, pograć w gierkę, robic dobrego kurczaka.
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220 hahaha, chcesz by cię nie oceniano a sam bezczelnie oceniasz. Dzisiaj taki zarzut dostałam od pewnego przegrywa desperata XD zaskoczenie że na portalach randkowych patrzy się na wygląd.... A on to niby napisał do mnie ze względu na charakter ( )
  • Odpowiedz
@Czikabella: No ale tepa istoto, zrozum ze ja bedac 5,6/10 bylem olewany przez srednie rozowe, dobrze wiedzialem ze te co sa 8+/10 mnie na pewno nie zechcą, ale zeby srednie? A ja mowilem ze skoro odzywa sie locha 3/10 ulana to zdecydowanie nie jest w moim "przedziale". Zenada zeby facet 6/10 około wybieral 3/10 ulane.... Gdzie ty tu widzisz zebym ja srednie odrzucał? Kazdy ocenia, a to czy adekwatnie to inna
  • Odpowiedz