Wpis z mikrobloga

Siemanko

Dziś trochę od siebie w sprawie projektu #kcrmonsterbike

Mam dzisiaj święto, wielki dzien. Po prawie 2 latach pracy, wyprowadzilem maszynę z garażu, na kołach, skończoną mechanicznie.

Z tej okazji odpaliłem sobie lepszą flaszkę i cieszę się jak mało kiedy. Jest to radość połączona z samozachwytem bo na prawdę dużo nerwów, czasu i serca włożyłem w ten pojazd. Teraz oglądam zdjęcia i jaram się jak małe dziecko.

2 lata temu odpalilem sobie zupełnym przypadkiem teledysk LUCa i Czarneckiej pt "fruń".
Na tym teledysku zobaczyłem jak typ śmiga po zniszczonym wichurą lesie na ebajku, wtedy coś mnie uderzyło i powiedziałem sobie że chce to mieć. Zacząłem analizować, szukać informacji, czytać i planować. Stwierdziłem że zrobię sobie sam ebajka, takiego jakiego nie ma nikt.
Wziąłem miarę i zacząłem sciągać wymiary ze swojego "górala" a następnie szkicować co nieco na kartce.
Później pobralem Autodesk #inventor i zacząłem stawiać pierwsze kreski, później zaczęły wychodzic mi detale, złożenia, projekty.
Po kilku koncepcjach stwierdzilem że czas zacząć coś robić, żeby mieć sprzęt fizycznie na testy w terenie a nie dziesiątki projektów na kompie. Zacząłem więc zlecać pojedyncze detale i skompletować zespoły.

Robiłem to wszystko po nocach z racji tego że 2 lata temu urodziła mi się córka, przez co całe dnie były poświęcone właśnie jej i pomocy żonie.

Aktualnie mam sprzęt i planuje zabrać się za instalację elektryczną. Osiągnąłem duży kamień milowy, jestem nakrecony i chce działać.

Wy też dzialajcie bo to na prawdę zajebiste uczucie. Ta satysfakcja, szczęście - dla takich chwil warto żyć:)

Pozdro i z fartem mordeczki:*

#ebike #projektowanie #inzynieria #chwalesie
swecymjeplendzo - Siemanko

Dziś trochę od siebie w sprawie projektu #kcrmonsterbike ...

źródło: comment_1589060166vjRRoQnz8wYHJDzpnJVl7N.jpg

Pobierz
  • 22