Wpis z mikrobloga

Teoretycznie powinno mnie to gówno obchodzić, bo nie oglądam telewizji, ale zawsze po większym wydarzeniu oglądam serwisy informacyjne, by zobaczyć jak owe wydarzenie skomentowano. I nie mogę się nadziwić, jak TVN naskakuje w Faktach na policję i piszczy na "kiboli" a umniejsza winę Meksykanów. Nie spodziewałem się komplementów ze strony TVN dla kiboli Ruchu, ale rzetelność by się przydała. Krew mnie zalewa.

#tvnklamie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fagaldo_Antonio: Też to widziałem własnie dziś i myślałem że padnę śmiechem jak Kolenda-Zalewska mówiła o tym, że kibole i gość z MSW mówi, że kibole to nie są ludzie, a rzecznik Policji chyba najbardziej ogarnięty był bo powiedzial w miarę sensownie. I dodatkowo mimo, że meksykańce zaczeli to cały reportaż zaczynał się słowami "NIE WAŻNE KTO ZACZĄŁ, ALE WAŻNE KTO ZA DŁUGO SIĘ WCZUL czy coś takiego. Istna kpina.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: No nie, ale chodzi mi o to, że jak minister się pyta jak możliwe, że 450 osób pojawiło się na plaży, to #!$%@? jak można się go nie zapytać - a na jakiej podstawie obywatel RP nie ma prawa wejść na plażę? Nikt nie zwraca uwagi, że minister nie ma pojęcia o zabezpieczaniu imprez masowych oraz o tym co się dzieje przed i po i jakie policja ma prawo,
  • Odpowiedz
@psych00: Dokładnie hehe, ale ten film z monitoringu to też pokazuje, że (przynajmniej na filmie) kobieta nie dostała w twarz, tylko została popchnieta czy coś, nie widziałem też ataku nożem. Ale to nie musi pokazywać całego wydarzenia
  • Odpowiedz
@Fagaldo_Antonio:

No nie, ale chodzi mi o to, że jak minister się pyta jak możliwe, że 450 osób pojawiło się na plaży, to #!$%@? jak można się go nie zapytać - a na jakiej podstawie obywatel RP nie ma prawa wejść na plażę? Nikt nie zwraca uwagi, że minister nie ma pojęcia o zabezpieczaniu imprez masowych oraz o tym co się dzieje przed i po i jakie policja ma prawo,
  • Odpowiedz
@psych00: Generalnie Sienkiewicz to dobry minister, ale jeżeli chodzi o tropienie faszystów i walkę z kibolami, to popełnia fail za failem, bo kompletnie nie zna tematu a się wypowiada - i bredzi
  • Odpowiedz