Wpis z mikrobloga

@konradk1: pytam, bo kiedyś bardzo chorowałem na Coupe i to auto było jednym z tych, które rozważałem, ale zrezygnowałem właśnie po zagłębieniu się w temat dostępności części. Takie samochody wymierają.
@Zielony34: no niestety, dopiero od kilku lat mniej "wypasione" coupe z lat 90' zyskują w oczach ludzi, ale 10-12 lat temu kosztowały grosze, większość niestety trafiała w bardzo źle ręce i były po prostu niszczone. W moim np na dnie miski olejowej miałem prawie centymetr czarnego mułu. W turbo benzynie! Jakim trzeba być człowiekiem żeby kupić auto jakby nie patrzeć sportowe i nie zmieniać nawet oleju? I tak w bardzo bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konradk1: takich przypadków jest więcej. Ludzie kupują, katują, sprzedają za grosze, byleby się pozbyć. Przypudrowane trupy pod sprzedaż. Ja sam, jak patrzę na rynek wtórny, to przestałem się dziwić, że ktoś woli Dacie w podstawie z salonu, niż 5-8 letnie auto z Niemiec, czy z drugiej ręki.
@Polanin: Coupe nie jest dla mnie. Nie każde oferuje komfort w trasie i zdecydowanie żadne nie jest pakowne. No, może poza 407, czy Laguną. Na moje potrzeby coupe odpada.

Części powinny być do ogarnięcia, to nie jest jakiś egzotyk.


@Polanin: tak, to już jest egzotyk. Problemy z częściami są spore.
@Polanin: zwykła podstawa amortyzatora przedniego praktycznie nieosiągalna w pl, w uk po kilkaset funtów czasem się trafiają.
Do mojego silnika - 2.0 v6 tb - przepływomierz - nie ma. Wałki rozrządu - nie ma. To tak na szybko.
Dodaj do tego dużo skomplikowanych rozwiązań, mechanicy, którzy nie potrafią i się nie podejmą, albo co gorsza nie potrafią i się podejmą napraw. Ja większość rzeczy robię z serwisówką, którą kiedyś w odmętach