Wpis z mikrobloga

Nikt nie wspomina o prawach kobiet rozszarpywanych i wysysanych z macicy swojej matki.

Lewicowi propagandyści, spadkobiercy Goebbelsa, zwolennika eugeniki, nazywają takie dzieci podludźmi, zlepkiem komórek, płodem.

Sama procedura mordowania jest nazywana aborcją, antykoncepcją, planowaniem rodziny (sic!).

Prawdziwe piekło kobiet to niemy krzyk nowego życia brutalnie i bezlitośnie mordowanego.

Egoizm, bezduszność, brak odpowiedzialności, nieświadomość niedoszłych matek to główne powody takiego obfitego żniwa wśród nienarodzonych.

#feminazizm  #aborcja #konfederacja #4konserwy #neuropa #lgbt #pieklokobiet #sektalgbt
  • 25
  • Odpowiedz
@ajuto00:

Nie mam ochoty Wam odpisywać. Niestety na wykopie panuje mentalność stadna i najwyżej lajkowane wpisy są najbardziej respektowane bez względu na stężenie głupoty.

Piszcie sobie takie wysrywy na #neuropa i na swoich lewackich grupkach na fejsie.
  • Odpowiedz
rozszarpywanych i wysysanych

W takim razie aborcja farmakologiczna która i tak jest najczęściej dokonywaną formą musi być rozwiązaniem jak nie łyżeczkowanie
  • Odpowiedz
@apj_983:

Jak mam walczyć na argumenty skoro wykopki mają w dupie RiGCZ, a liczą się tylko plusiki?

Kto czyta najmniej plusowane komentarze?

To jest otwarte forum - możesz mnie obsmarować, jak już wielu to robiło w innym poście.

Klepanie się po pleckach jest w dzbanowatych "ripostach" neuropy lajkowanych, żeby "zaorać" przez NPCe, trolle i boty.
  • Odpowiedz
@czyny: Jezu, współczuję takiego zamknięcia i upartej wiary w coś, czego nawet nie potrafi się obronić w żaden inny sposób niż usuwanie komentarzy i wszelkich głosów sprzeciwu.
  • Odpowiedz
@apj_983:

Niech #neuropa trolluje u siebie.

Nie musicie plusować.

Sądzę, że sielanka neuropy w prawackich wpisach powinna się skończyć, bo my jesteśmy zbyt grzeczni, bo chcemy Wam pokazać jacy my jesteśmy wolnościowi, podczas gdy Wy nie macie skrupułów i kasujecie jak leci.

Nie oszukujmy się - mirko należy do neuropy, a mentalność stadna wykopka nakazuje respektować najbardziej najwyżej oceniane komentarze, bez wzglèdu czy plusował je bot, troll, czy debil.
  • Odpowiedz