Wpis z mikrobloga

rep i lavey się poruchają skończą przytulą szczęśliwie i zapomną o sprawie i nawet nie pomyślą o mnie jak leżę gdzieś tam sam smutny i samotny skręcający się z bólu, a jak pomyślą to tylko po to żeby się pośmiać ze spermiarza, albo napisać że seks jest przereklamowany
  • 11
@laVey: dobra przepraszam, myślałem że będzie śmiesznie przecież po części gram tu rolę spermiarza, fakt że nim jestem naprawdę, i zdycham że smutku, to nie znaczy że nie mam do tego jakiegoś dystansu i wszystko piszę na serio lol, przykre że się na mnie jeszcze bardziej rzucacie, nie wiedizałem że macie kija w dupie sory
@DigitalPasztet kija w dupie? jeśli kijem w dupie nazywasz to,że nas nie 'bawi' jak wychodzisz w nasze życie prywatne,opisujesz to w obrzydliwy sposób i w dodatku uważasz że powinnyśmy nawet przy 'ruchaniu' o tobie myśleć to... serio ja cię lubiłam i poniekąd nadal trochę lubię,bo mam sentyment z gównowpisu,ale naprawdę przesadzasz. to nie nasza wina że masz problemy,bo my też nie jesteśmy od nich wolni.
@laVey: napisałem po ruchaniu, po skończeniu sprawy, xD poza tym nie opisuje wam nic intymnego a to że ludzie mają życie intymne to chyba fakt powszechny, gdzie wszedłem w jakieś szczegóły? już nie będę robił takich w wpisów skoro nie chcesz OK? ja mam luźne podejście i śmieje się nawet z własnych problemów często, gdybym nie miał dystansu do tego jaki jestem #!$%@? to już dawno bym się zabił. Jedyne co
@laVey: A wgl coraz częściej mam wrażenie że połowa wykopu ma do mnie uprzedzenia i wiesza psy tylko dlatego że jestem #!$%@?ą #!$%@?ą która nawet nie rucha, a przecież poza tym faktem którym się podzieliłem jakiś czas temu i wpisami o cipie i braku umiejętności nawiązywania relacji, dalej jestem takim samym użytkownikiem którego wcześniej lubiliście, ale wystarczyła jedna mała zmiana jeden szczegół i nagle przestało być śmiesznie tylko mam od tamtej
@DigitalPasztet nie dlatego że jesteś wymyśloną przez siebie '#!$%@?ą' i że 'nie ruchasz',tylko że zrobiłeś się spermiarzem,który totalnie nie przypomina tego starego teraflu. i nie,nie jesteś taki sam; poza tym ten mały szczegół o którym piszesz najwidoczniej wystarczył,by zmienić o tobie zdanie. gdybyś taki się nie stał - nie byłoby problemu. kończę z tobą pisać - żyj we własnym świecie i utwierdzeniu że 'każdy się na ciebie rzuca'.
@laVey: jak rozumiesz bycie spermiarzem? to że robię wpisy o tym że chce cipki, dotyku, przytulania, miłości, zapachu, głaskania włosów, patrzenia w oczy, trzymana za rękę jest spermiarstwem? tak? to Ci tak przeszkadza? jak dla mnie to są zwykłe pragnienia zdrowego człowieka które zdrowy człowiek może zaspokoić i nie musi o tym lamentować. A skoro ja o tym piszę tak intensywnie to znaczy że mam z tym bardzo duży problem, a