Wpis z mikrobloga

@JanParowka: Kiedyś go lubiłem, nawet czasem powie coś ciekawego, interesującego. Najbardziej mnie jednak rozbawiło jak na początku kwarantanny zrobił film o tym że youtuberzy nie mają nic do powiedzenia tylko #!$%@?ą głupoty i teraz właśnie to widać. Od tego czasu wrzuca jakiś film niemal codziennie a nawet 2 razy dziennie xD Ja rozumiem że nie ma zleceń a ma potrzebę nagrywania, ale znajmy umiar, sam zaczyna do siebie zniechęcać i siebie
  • Odpowiedz
@JanParowka: Kiedyś bardzo lubiłem jego filmy podróżnicze, profesjonalizm i intelektualną wartość (na pop-YT to raczej rarytas) „spędzania z nim czasu”. Wciąż raz na jakiś czas obejrzę jego film. Jednak ostatnio stał się dla mnie za bardzo „boomerski” i na siłę próbujący przypodobać się nowej (młodszej?) widowni. To dosyć zniechęcające. Gdyby dalej nagrywał merytoryczne filmy o konkretnej tematyce, to pewnie chętniej bym go oglądał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@JanParowka: dawno go nie ogladalem i teraz mam wrazenie, ze cos mu sie stalo. Jakby mu cos na psychice siadlo. Stal sie sztuczny i mam wrazenie, ze ciagle udaje. Jakby walczyl z depresja lub innym dziadostwem.
  • Odpowiedz