Wpis z mikrobloga

Z inicjatywy stricte rapowej zrobił się bezbecki teatrzyk żenady. Teraz wielu młodych aspirujących dla których nominacja to szansa na wybicie się zginie w natłoku jakichś Michałów Polów, Andrusów i innych celebrytów. I te argumenty w stylu "zbierzemy więcej, większy rozgłos" są c---a warte. Tysiące osób wpłaca bez żadnej nominacji.
#hot16challenge2 #polskirap #bekazpodludzi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Zdziszko a moim zdaniem właśnie to jest szansa na to, żeby do kogoś trafić. Sama już wyłapałam kilka perełek, których, gdyby o akcji się nie zrobiło głośno, nie miałabym okazji poznać. Czemu narzekamy, jak dzieje się coś fajnego?
  • Odpowiedz
@aprile: Moim zdaniem człowiek z rigczem i nie związany z rapem powinien nagrać film w którym podziękowałby za nominację, wpłacił hajs i nie robił kabaretu. Wiem, że w przypadku takiego Michała Pola jest za duże parcie na szkło.
  • Odpowiedz
  • 2
@Zdziszko ale to tak samo można powiedzieć, że Ci młodzi podejmą się wyzwania, bo mają parcie na szkło...
Zresztą, to przecież Ci raperzy nominują, widocznie była potrzeba, żeby to się rozrosło w ten sposób. Nikt na siłę póki co tam się nie pchał, z tego co widzę. A można podjąć wyzwanie i zrobić z tym coś fajnego.
Ale oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie :)
  • Odpowiedz
@Zdziszko: przecież ci wielcy raperzy to jest taka żenada, że o ja p------e. A celebryci to raz, że podchodzą do tego na luzie i się nie spinają to jeszcze można się pośmiać.
  • Odpowiedz