Wpis z mikrobloga

Czy Mirabelki i Mirki mieliby ochotę przeczytać wpis o polskich markach odzieżowych? W pewnym sensie je „zbieram”, a przynajmniej od dwóch lat nie kupuję ubrań innych niż te z drugiej ręki lub właśnie pochodzących z polskich marek. Nie są to ubrania o cenie tych z Reserved czy Croppa, ale za 2x tyle dostajemy często ubranie, które służy 4x dłużej, przeważnie jest zrobione z naprawdę dobrej jakości materiałów (a przynajmniej nie z poliestru), a zwykle marki te #!$%@?ą się także większą dbałością o pracownika i dostawcę, co również jest dla mnie ważne.

Znam z 20 takich różnych marek + mogę zrobić większy research :) wiec jak ktoś jest zainteresowany to będę wołać plusujących.

Pic rel część mojej polskiej szafy
#moda #modadamska #ubierajsiezwykopem #ubrania #zakupy #polska #pytanie #rozowepaski #mirabelkipolecajo #zainteresowania
S.....n - Czy Mirabelki i Mirki mieliby ochotę przeczytać wpis o polskich markach odz...

źródło: comment_1588869096FmqRtOzcmPQN1J1b9xtCaB.jpg

Pobierz
  • 76
@Snuffkin nie kupiłbym ciuchów z drugiej ręki, bo mnie to po prostu brzydzi. Ludzie to brudasy i zwyczajnie nie umiałabym się przemóc.

Co do drogich ciuchów polskich marek za 2 x tyle, które niby służą dłużej, to po pierwsze - nie stać mnie, po drugie - ciuchy szybko mi się nudzą, poza tym lubię kupować, więc wolę kupić tańsze, a za jakiś czas nowe. Tak czy tak muszę co najmniej raz na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trusia: ja ostatnio widziałam trochę niepozytywnych opinii dot. ae, od wysyłki ubrań pozaciąganych itp. do kontaktu z klientem, reakcji na niepozytywne opinie i jakieś dramy na grupach związanych z ae. Więc podchodzę z dystansem do tej marki.

Ale chętnie poczytam relację @Snuffkin.