Wpis z mikrobloga

Czy Mirabelki i Mirki mieliby ochotę przeczytać wpis o polskich markach odzieżowych? W pewnym sensie je „zbieram”, a przynajmniej od dwóch lat nie kupuję ubrań innych niż te z drugiej ręki lub właśnie pochodzących z polskich marek. Nie są to ubrania o cenie tych z Reserved czy Croppa, ale za 2x tyle dostajemy często ubranie, które służy 4x dłużej, przeważnie jest zrobione z naprawdę dobrej jakości materiałów (a przynajmniej nie z poliestru), a zwykle marki te #!$%@?ą się także większą dbałością o pracownika i dostawcę, co również jest dla mnie ważne.

Znam z 20 takich różnych marek + mogę zrobić większy research :) wiec jak ktoś jest zainteresowany to będę wołać plusujących.

Pic rel część mojej polskiej szafy
#moda #modadamska #ubierajsiezwykopem #ubrania #zakupy #polska #pytanie #rozowepaski #mirabelkipolecajo #zainteresowania
S.....n - Czy Mirabelki i Mirki mieliby ochotę przeczytać wpis o polskich markach odz...

źródło: comment_1588869096FmqRtOzcmPQN1J1b9xtCaB.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@Snuffkin:
Chciałbym znowu prać wszystkie ciuchy w 60 stopniach i suszyć w suszarce bez strachu o zmianę rozmiaru. Jak masz lek na to, to pisz.
  • Odpowiedz
@Endrius możesz sprawdzić, które firmy mają ubrania szyte z materiałów już wypranych i wysuszonych mechanicznie, takie ubrania ma np Ralph Lauren, przynajmniej wszystko z bawełny już nie zmienia rozmiaru. ((oo))
  • Odpowiedz
@Snuffkin: Witam
jestem zainteresowany polskimi markami odzieżowymi które mają coś do zaproponowania dla mężczyzn - pragnę nadmienić iż wyrosłem już ze streetwearu i innych takich swagów xd
wspomnę również iż styl zniewieściałego wieszaka również jest mi obcy.
jeśli posiadałabyś wiedzę o markach które wpisują się w moje "widełki" to będę wdzięczny za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pozdrawiam
serdecznie
  • Odpowiedz