Wpis z mikrobloga

Właśnie szukam mieszkania od dewelopera, i Ci co mówią, że ceny nie spadną to zaklinają rzeczywistość.
Kontaktowałem się z 5 deweloperami i od 2 z nich dostałem już po 15-20% zniżki i zewnętrzne miejsca parkingowe gratis.
Jeden deweloper zaoferował miejsca parkingowe za free.

#mieszkania #nieruchomosci
  • 28
  • Odpowiedz
Kontaktowałem się z 5 deweloperami i od 2 z nich dostałem już po 15-20% zniżki i zewnętrzne miejsca parkingowe gratis.


@Tikyo: idź na spotkanie z nimi, na spotkaniu negocjuj dalej, dobijesz spokojnie do 25-30% jak wymienisz inne oferty konkurentów w okolicy z cenami
  • Odpowiedz
@Tikyo: Nie mam czego Ci robić, skoro jak 5 latek łapiesz się na sztuczki deweloperów, którzy przy ustalaniu cen mieszkań mają już wliczone 10% rabatu, bo wiadomo, jak tyle utargowane to polak kupi, w końcu sam wywalczył taki rabacik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: mój komentarz był w sumie bardziej humorystyczny/prześmiewczy niż złośliwy, jeśli kogoś tutaj o złośliwość można posądzić to OPa :) ja tam też wolałabym, żeby ceny nieruchomości były niższe, ale pisanie tego typu zarzutek jest słabe, bo na tagu nieruchomości postują ludzie, którzy faktycznie szukają mieszkania i porady w tej kwestii, a ostatnio tylko fala fejk newsów, które ani nie są śmieszne ani kreatywne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz