Wpis z mikrobloga

@rysownik: Dla mnie autotune jest instrumentem, tak jak gitara. A akurat metal, szczególnie death metal, jest przepełniony solówkami i słucha się tego strasznie, czysta wydmuszka. A siedzę w metalu od 10 lat. Ja po prostu lubię autotune, wyłączam kawałki bez przesterowanego głosu(poza Belmondziakiem), gdyż jest to dla mnie skrajnie nieinteresujące. Traktuje to jak napoje gazowane - wiem, że są niezdrowe, ale jak już je pije, to wybieram takie z najwieksza ilością
@Matioz bardzo dobrze przyjacielu, przeleciałem wpisy w wątku i zaszokowały mnie dwie rzeczy: Twoje podejście do muzyki zaskakująco zbieżne z moim i Twój wiek, który zanim zdradziłeś, podejrzewałem że jest wyższy. Koleżka który twierdzi że wypowiadasz się jak 15-latek, pewnie sam jest na tym levelu, bo ja np. nie mam bladego pojęcia jak dziś mówią ludzie w tym wieku (b00mer).
Szanuję za cierpliwość podczas tłumaczenia jakiemuś typkowi o co chodzi z pierwszym
@rysownik:

No właśnie, ale jak w każdym kawałki ten autune to bez se su się słucha (jak dla mnie). To tak jakby w metalu leciała w tle non stop solowka, czy coś tego typu. Po prostu w małych ilościach i raz na pare utworów ok, ale nie non stop

nie to nie to samo co solówka cały czas, to to samo co na przykład używanie gitary elektrycznej w muzyce rockowej, to
Gość uczestniczy w akcji charytatywnej z naciskiem na charytatywną przy czym:
-nie przelewa nic na zbiórkę bo uważa ze płaci podatki wiec git w sumie już się dołożył do tego
-wydaje własne koszulki z motywem hot16challenge2 wiec jeszcze chce zarobić na akcji hajs
Podsumowując Tede od dawna jeśli chodzi o samo bycie człowiekiem to jedna z gorszych person w polskim rapie ale teraz to już kompletna żenada.
@ainthere: Ja mowę 15 latków znam doskonale, sam tiktokuje i trzymam się również młodszych, żeby nie wypaść z obiegu. Zreszta robię właśnie trapowa epke z zajawki, wiec muszę być w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to przyjąłem to jako komplement xD ale ja tak po prostu mam, że musze być ze wszytskim na biezaco, bo inaczej jest mi złe. Dzięki za komentarz!
@ShadyTalezz: O tym właśnie mowielm, jest to instrument jak każdy inny, a do tego ludzie nawet nie wiedza na jakiej podstawie to dział. Odpalcie sobie autotune i spróbujcie zaśpiewać, to nie jest takie proste jak myślicie ( ͡ ͜ʖ ͡)