Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
Od dzisiaj:
- zimny prysznic z rana (od razu max lód)
- rutyna rozciągania i seria pompek, podciągania
- liczyć kalorie i ważyć się
- regularne treningi
- czytanie 1h dziennie
- medytacja
- zapisuje sny i uczę się LD od nowa

Do końca miesiąca:
- poprawić życiówkę na 1km
- +2kg
- zapisać 15+ snów i mieć pierwszy LD
- przeczytać 3 książki
- podciągnąć się w końcu 20 razy nachwytem
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anotherpoint: aplikacja nawyki na androida (ikonka biała zakręcona strzałka na niebieskimi tle.

@geuze: ale to tak bardziej intensywnym wysiłkiem, a mój to taki ja pobudzenie ciała i w ogóle :D

@wiem_wszystko: kurde ciekawe, w sumie muszę o tym poczytać, bo wydawało mi się, że wszytko jest git. Naukowy bełkot nagrał o
  • Odpowiedz
@kolar1: wystarcza do czego? celem jest czytanie samo w sobie czy zdobycie wiedzy z jakiegoś tematu lub urozmaicenie sobie czasu ciekawą powieścią?
siadam w przyszłym tygodniu do dwutomowej pozycji, którą czytałbym ze dwa lata we wspomnianym przez Ciebie tempie.
  • Odpowiedz
@przenikliwyumysl: a kto Ci każe czytać dwa tomy w takim tempie, są ludzie którzy wolą poczytać ze zrozumieniem siedząc na kiblu. Ja słucham audiobooków żeby wykorzystać czas spędzony w samochodzie którego nie mam na codzień.
  • Odpowiedz
@przenikliwyumysl: Godzina czasu to bardzo dużo, jeśli uważasz że to mało to poćwicz szybkie czytanie, nie każdy ma czas żeby spędzać na czytaniu 5 godzin dziennie. Np. Bill Gates w godzine potrafi przeczytać 150 stron, z czego 90% wiedzy przyswaja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GalNoname: Na LD się nie napalaj, to przychodzi z czasem - może jutro, może za pół roku.
@wiem_wszystko: Bzdura, człowiek śniąc świadomie wysypia się jak nigdy i na dodatek w krótszym czasie. Można tak cisnąć miesiącami, a efekt jest wyłącznie pozytywny. Chętnie przeczytam badania przeczące tej hipotezie, ale z doświadczeń moich, rodziny i znajomych wynika dokładnie to, co napisałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@GalNoname:

jestem bez pracy, więc w moim przypadku to poziom raczej easy


Mhm xd przez ostatni miesiąc nie pracowałam i też miałam ambitne plany. Wiesz jak się skończyło? Że codziennie wstawałam między 13 a 16 i siedziałam do 3 albo 5 rano... Dzisiaj trzeci dzień szkolenia w nowej pracy, wychodzę codziennie przed 9 i już mam
  • Odpowiedz