Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. Mój syn(16 lat) od kilku miesięcy dziwnie się zachowuje. Czasami jest normalny, ale czasami gdy coś do niego mówie, on krzyczy przykładowo JESTEM NADCZŁOWIEKIEM, NIENAWIDZICIE MNIE WSZYSCY ZA TO, CHCECIE MNIE ZABIĆ BO JESTEM LEPSZY, GŁUPCY, WIELE RAZY PRZEPOWIEDZIAŁEM PRZYSZLOSC I GDYBYSCIE SIE MNIE SLUCHALI SWIAT BYLBY LEPSZY, lub gada coś o jakiejś energii czy duchach. Słyszałem także, że śledzi kolegów i koleżanki, pisze do nich różne dziwne rzeczy. Stwierdził ostatnio, że ma przebite serce przez ''człowieczą suke'' i jak jakaś dziewczyna jest w stanie go nie lubić skoro jest wyżej od ludzi, jest boskim artystą. Ostatnio zamyka się w łazience, zgasza światlo i siedzi tam po kilka godzin lub siedzi pod kołdrą. Nie wiem co z nim zrobić. Czy to jakaś schizofrenia czy coś takiego? i czy w ogóle możliwe jest mieć schizofrenie w tym wieku? Co robić? Do psychiatry? Syn nie zachowuje sie tak ciągle, tylko średnio co pare dni.
#psychiatria #psychologia #kiciochpyta #pytanie #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb1c5ecbfa90a16b305e0c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
Ewentualnie opentanie, ale tylko przy założeniu, że wierzysz w takie rzeczy. Może to zwykła próba zwrócenia na siebie uwagi, warto odbyć szczerą rozmowę, jeśli w ogóle nie jest na to za późno.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: "Nie wiem co z nim zrobić" "Co robić? Do psychiatry? Syn nie zachowuje sie tak ciągle, tylko średnio co pare dni." W jakich sytuacjach tak się zachowuje?
Co mówi w międzyczasie? Czy wy rozmawiacie tylko o pogodzie?
  • Odpowiedz