Wpis z mikrobloga

@HuierP10: polecam sie prawie n 0 ogolić, ale nie na łysą glancę. Mam zakola od urodzenia, spróbowałem i zostawiłem lekki, wyprofilowany zarost i jest zajebiscie, lepiej niż jakieś kombinowanie
  • Odpowiedz
@HuierP10: musisz spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem tak samo, nigdy nie miałem odwagi ale pewnego dnia fryzjerka #!$%@?ła sprawę, szybki telefon do kumpla co miał maszynkę i tak już 3 lata, nawet sam się nauczyłem XD myślałem ze będzie do dupy ale mocno się pomyliłem
  • Odpowiedz
@HuierP10: spróbuj fin + minoxidil + dermarolling, powinny jakies babyhair sie pojawic, co przy dłuższych włosach jest spoko, bo jednak te baby hair troche zakola zakrywają.
  • Odpowiedz
@Djuk94: O coś takiego mi chodzi bo jednak te zakola nie sa tragiczne ale zdecydowanie lepiej prezentuje się bez odkrytego Czoła. Tylko czy minoxidil pomoze urosnac wlosom tam gdzie ich nigdy nie bylo? I co to ten fin i dermarolling?
  • Odpowiedz
@HuierP10: Dermaroller to takie urządzenie, do nakłuwania skóry, dzięki tym mikronakłucią produkuje się kolagen, który ogólnie lubią włosy tak najprościej mówiąc, najlepiej zaopatrzyć się w taki dermaroller 1.5mm i robić to co półtoratygodnia. Fin to jest finasteryd, czyli lek, dzięki któremu możesz utrzymać włosy i oprócz tego mogą się pojawić nowe włosy i mogą być one grubsze, działa to tak, ponieważ po wzięciu tego dht spada o 70%. Zawsze warto spróbować.
  • Odpowiedz
@HuierP10 gdybyś się podjął tej kuracji finem i mino, wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja z tego co się dowiedziałem to najlepsze efekty przynosi minox 5 procent a Fin to chyba jakiś lek na prostatę
  • Odpowiedz