Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim,

w nawiązaniu do naszej gorącej szesnastki pojawiła się propozycja wykopowej zabawy, która zostawi pamiątkę tejże inicjatywy dla Mirków i Mirabelek. Już tłumaczę, co zaproponował nam @silentpl. Załączam nasze pierwsze wykonanie hot16 dla niedowiarków :)

ZASADY:

1. W tym poście zbieramy propozycje tematów i inspiracji związanych z serwisem Wykop.pl, popularnymi memami, epickimi aferami, oryginalnym contentem od Was i wszystkim, o czym zapomniałem napisać a jest istotne dla społeczności.
2. Na podstawie przesłanych propozycji nagrywamy kolejny kawałek rapowy.
3. Udostępniamy Wam całą treść oraz wykorzystany jeden z beatów z naszej biblioteki (jest ich sporo od różnych producentów, głównie od Miksera).
4. Udostępniamy Wam treść kawałka.
6. Każdy z zainteresowanych wybiera swój wers/wersy (zależy od zainteresowania) oraz nagrywa to z audio oraz wideo.
7. Następnie wysyłacie swoje materiały do @silentpl, który składa z tego cały numer.
8. Pamiątka z akcji gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9. Nie było numeru 5.

Zainteresowanych zapraszam do dyskusji oraz zgłaszania się w tym poście :)

Wołam osoby, które angażowały się w temat gorących szesnastek i wykopowego challengu: @kryniu, @pu100stan, @MG78, @Ringkobing, @pimpek5555, @Bunch, @Bufor01001, @dradziak

#hot16challenge2 #wykop16challenge #glupiewykopowezabawy #muzyka #rap
loza__szydercow - Cześć wszystkim, 

w nawiązaniu do naszej gorącej szesnastki poja...
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@loza__szydercow: w gorące z tym!

Proponuję
1. Coś o elfach i astronautach w serwerowni gdzie rośnie zboże
2. Użycie zwrotów "logika różowych pasków" lub "logika niebieskich pasków".
3. Wybrać co nieco z #bestofmirko
4. "nie masz się z czego cieszyć mordo, tylko dlatego że na wykopie masz bordo"
5. Zwroty tj przegryw, wygryw, top kek, p0lka, #bekazpodludzi, napraw tagi
@loza__szydercow: Szanuje za pomyslowosc i ogarniecie. Niestety musze odpasc. Dla mnie ukladanie „16teen” to raczej calosc tematycznie powinna sie spinac. A tak niestety mam wrazenie ze bedzie zlepek rymow czestochowskich bez wiekszego sensu.
Zeby nie krytykowac dla samej krytyki i tak wezme pewnie udzial bo nikt mnie nie nominowal hyhy. Proponuje linijke dotyczaca @NadiaFrance i jej banowania wszystkich ktorzy maja inne poglady;)
Musza pasc zielonki i ich wykluczenie z rozdajo.
Nie