Wpis z mikrobloga

Mirasyy i mirabelki od wczoraj od godziny 20:00. Nie palę, nie raz już próbowałem rzucić palenie w ciągu już moich 8 lat z papierosami. Jednakże dzięki temu oto bohaterowi na zdjęciu, jakoś to idzie. Tyle że nie ma żadnej instrukcji co ile mam tabletkę brać. Bezpiecznie założyłem że co 4h. Oj jak ciężko było zrezygnować z porannego papierosa ( ͡° ʖ̯ ͡°). Trzymajcie się tam palacze, bo od kaszlu jebla idzie dostać. #zalesie #palenie
Pobierz wys97 - Mirasyy i mirabelki od wczoraj od godziny 20:00. Nie palę, nie raz już próbow...
źródło: comment_1588670161dap2aT9QPkY37ZmegynYrI.jpg
  • 13
@wys97: u mnie godzinę temu stuknęły 3 tygodnie bez szlugów, używałem tabexa (ta sama dawka co w desmoxanie) i wypisałem plusy dodatnie i ujemne palenia, gdzie to drugie przebiło pierwsze i na razie jest dobrze.
@wys97: Ja sie nie trzymałem żadnej instrukcji. Brałem tabletke jak czułem że chce mi się fajkę zapalić. Po jakiś 2 tygodniach zauważyłem ze nawet zapominam brać tabletki. Za kilka dni mija mi pół roku jak nie pale. W moim przekonaniu preparat jak najbardziej działa i polecam.